دوشنبه , 2 اردیبهشت 1398
خانه / اخبار مالزی / «استار» شبكه فارسی زبان راه‌اندازی می‌كند

«استار» شبكه فارسی زبان راه‌اندازی می‌كند

بیا تو مالزی -

بخش آسیایی شبكه استار قصد دارد اوایل سال 2009 یك شبكه فارسی زبان راه‌اندازی كند…به گزارش ایسنا، این شبكه فارسی‌زبان كه تولید و پخش برنامه‌های سرگرم‌كننده را در دستور كار قرار داده است، مخاطبان ساكن منطقه خاورمیانه را هدف قرار داده است.

دفتر شبكه استار در حوزه آسیا كشور هنگ‌كنگ واقع است و بخش بازاریابی آن مربوط به خرید و فروش برنامه در دوبی مستقر خواهد شد.

شبكه استار از شركت رسانه‌ای «دوبی مدیا سی‌تی» برای فعالیت‌های خود در منطقه خاورمیانه بهره می‌گیرد.

بخش آسیایی شبكه استار به تازگی 15 شبكه را برای ساكنان منطقه خاورمیانه راه‌اندازی كرده است و راه‌اندازی شبكه فارسی‌زبان نیز در راستای تحقق این سیاست صورت می‌گیرد.

به نقل از آسیا ورایتی، پل آیلو، مدیر شبكه‌ی استار در گفت‌وگویی دراین باره خاطرنشان كرد: موسسه رسانه‌ای استار هم‌اكنون به 10 زبان برای مخاطبان آسیایی برنامه تولید و پخش می‌كند و با راه‌اندازی شبكه فارسی‌زبان استار، تعداد این شبكه‌ها افزایش می‌یابد.

وی در پایان از تلاش برای تعامل بیشتر با مخاطبان فارسی‌زبان خبر داد و گفت: تعامل بیشتر با مخاطبان، به ما اجازه می‌دهد كه از تجارب بینندگانی كه به زبان فارسی صحبت می‌كنند بیشتر بهره بگیریم.

به گزارش ایسنا، شبكه‌های تلویزیونی استار، یكی از زیرمجموعه‌های شركت بزرگ رسانه‌ای «نیوز كور پورشین» هستند كه در نیویورك فعالیت می‌كنند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + شش =

قالب