دوشنبه , 30 اردیبهشت 1398
خانه / اخبار مالزی / آغاز به کار رایزن علمی جدید در مالزی

آغاز به کار رایزن علمی جدید در مالزی

بیا تو مالزی -

پیام آغاز به کار رایزن علمی…

بسمه تعالی

با سلام و احترام خدمت همکاران، اساتید و دانشجویان محترم و خانواده های بزرگوار آنان، خدای را سپاس گفته که توفیق خدمتگزاری به دانشجویان عزیز و میهن اسلامیمان در این دیار به عنوان رایزن علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در کشورهای جنوب شرق آسیا نصیبم شده است.

بی شک انجام بهینه وظایف محوله در حوزه مسئولیت جز با لطف و عنایت خداوند میسر نخواهد شد و در این راستا پیوسته به الطاف بیکران ربوبیش دل بسته و رضایت او که رضای خلق را نیز بدنبال خواهد داشت مدنظر و دستمایه تلاشمان خواهد بود. در اینجا فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات استاد بزرگوار جناب آقای دکتر معماریانی بخاطر همه زحمات و تلاشهای مستمرشان به سهم خود تشکر و قدردانی نموده و از خداوند بزرگ برایشان آرزوی توفیق و عزت روزافزون مسئلت دارم. خیل مشتاقان کسب علم و معرفت بالقوه و بالفعل موهبتی است که خداوند منان به ایران اسلامیمان ارزانی داشته است و می بایست از این فرصت و سرمایه گرانقدر در جهت تقویت پایه های علمی و فرهنگی و نهایتا رشد و توسعه و بالندگی همه جانبه کشور اسلامیمان و رسیدن به اهداف سند چشم انداز و بلکه فراتر از آن بهره جست. استقلال کشور و عزت و شرف ما حکم می کند که در این راستا، دست به دست یکدیگر داده و با صبر و بردباری مشکلات احتمالی پیش رو را به امید رسیدن به آینده ای روشن رفع و پشت سربگذاریم. شکی نیست با استعانت از خداوند متعال، وفاق، همدلی، تعامل و معاضدت مسائل و مشکلات مرتفع و آرمانهای پاک خود را که پاداش تلاش و صبرمان است، محقق خواهیم کرد.

انشاءا… تلاش خواهم نمود ضمن همفکری و برقراری تعامل سازنده با همکاران بزرگوار در سفارت، بخش کنسولی، رایزنی فرهنگی، وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همفکری و راهنمایی اساتید محترم ایرانی، اعضا محترم هیات مذهبی و انجمن های علمی و فرهنگی بتوانم وظیفه خطیر خدمتگزاری را به انجام برسانم. از کلیه عزیزان فرهیخته تقاضا می شود از نقطه نظرات ارزشمند خودشان ما را بهره مند سازند. توفیق و عزت همگان را از خداوند متعال  خواستارم.

با آرزوی توفیق

حسن تاجیک

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − دو =

قالب