پنج شنبه , 30 خرداد 1398
خانه / اخبار مالزی / آقای نیمه شب و یك روح واقعی در جشن كتاب مالزی

آقای نیمه شب و یك روح واقعی در جشن كتاب مالزی

بیا تو مالزی -

 جشن كتاب مالزی در كوالالامپور برگزار ‌شد. چند تن از نویسندگان مشهور جهان در این ضیافت 9 روزه حضور خواهند داشت…به گزارش خبرگزاری كتاب ایران (ایبنا) به نقل از خبرگزاری مالزی، ‌این جشن كه در محل اجلاس كوالالامپور برگزار می‌شود به مدت تا اول ژوئن (12 خرداد) ادامه خواهد داشت. 

در این جشن، افراد سرشناس و نویسندگان متعددی حضور می‌یابند كه «ماهاتیر محمد» نخست وزیر پیشین مالزی از جمله آنها خواهد بود. 

برای حضور در جشن كتاب مالزی، علاقه‌مندان باید ابتدا كاتالوگ جشن كتاب را به قیمت 2 رینگیت (تقریبا نیم دلار) از كتاب‌فروشی‌های سطح شهر خریداری كنند. در این كاتالوگ همه برنامه‌های جشن به صورت مفصل معرفی شده‌ است. 

این جشن كه از روز 24 می (4 خرداد) با حضور نویسندگان آثار پرفروش آغاز به كار می‌كند، برای هر روز برنامه‌های ویژه‌ای در نظر گرفته ‌است. "جیمز لی"، نویسنده «آقای نیمه شب» و «چیاژو سوان» نویسنده ستون غذای سالم در مطبوعات مالزی و «راسل لی»، نویسنده داستان‌های "یك روح واقعی" از جمله میهمانان روز اول هستند.

در روزهای بعد نیز هر نویسنده با اثر شاخص خود حضور می‌یابد. نویسنده "سودوكو (جدول اعداد) و آثار آن بر آرامش ذهن"، نویسنده آثاری چون چگونه بهتر پول در بیاوریم و بهتر خرج كنیم، بازیگر نوجوان فیلم‌های نوجوانان، نویسنده و داستان‌سرای كودك، كارگردان فیلم‌های سیاسی مالزی و استاد فنگ‌شویی «جو یاپ» از افراد سرشناسی هستند كه در روزهای مختلف و طبق برنامه‌ای كه در كاتالوگ ذكر شده در این جشن حضور می‌یابند. 

دكتر ماهاتیر محمد، 29 می در این جشن حضور می‌یابد و كتابش را برای علاقه‌مندان امضا می‌كند. 

مانوح كایمال، نویسنده كتاب یوگا، دكتر لیانگ، نویسنده "محافظت از بیماری‌های چشمی و كاتاراكت" و «جاستینا چان»، نویسنده كتاب تكنیك‌های تحلیل از دیگر میهمانان این ضیافتند. 

معرفی كتاب‌های چینی و كتاب‌های انگلیسی و البته فروش كتاب نیز از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده‌ در جشن كتاب مالزی ا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =

قالب