چهارشنبه , 1 خرداد 1398
خانه / اخبار ایران / آمادگی وزارت علوم برای پذیرش بیش از 40 هزار دانشجوی ایرانی دانشگاه‌های خارجی جهت تحصیل در داخل كشور

آمادگی وزارت علوم برای پذیرش بیش از 40 هزار دانشجوی ایرانی دانشگاه‌های خارجی جهت تحصیل در داخل كشور

بیا تو مالزی -

معاون دانشجویی وزارت علوم از امادگی وزارت علوم برای پذیرش بیش از 40 هزار دانشجوی ایرانی دانشگاه‌های خارجی جهت تحصیل در داخل كشور خبر داد…

به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،در این مراسم دكتر ملاباشی در مراسم كلنگ‌زنی احداث سایت جدید آموزشی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان همچنین به تمهیدات وزارت علوم برای انتقال دانشجویان خارج از كشور جهت تحصیل در دانشگاه‌های داخلی اشاره كرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه هم‌اكنون ظرفیت پذیرش دانشجو بیشتر از تعداد متقاضیان است از تلاش‌های رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان به جهت توسعه و گسترش واحدها در مراكز دانشگاهی در سطح استان و تامین خواسته‌های دانشجویان قدردانی نمود.

دكتر فتح‌الهی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه پیام نور نیز با قدردانی از رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در جلب مشاركت خیرین برای احداث مراكز و واحدهای پیام نور در سطح استان، اظهار داشت: دكتر عامری از مفاخر این استان است كه با تمام وجود در خدمت توسعه مراكز پیام نور استان بوده و توانسته است وضعیت این مراكز را به نحو مطلوبی بهبود بخشد.

وی همچنین با اشاره به اینكه بیش از 60 درصد دانشجویان كشور دختر هستند، گفت: این نسبت در دانشگاه پیام نور بیش از 70 درصد دانشجویان را شامل می‌شود كه نشان‌دهنده‌ی تغییر و تحول در خانواده‌هاست.

سپس دكتر عامری رییس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان طی سخنانی با اشاره به تحصیل 5400 دانشجو در مركز پیام نور بندرعباس، گفت: در مراكز پیام نور استان هرمزگان 13000 دانشجو در 36 رشته تحصیل می‌كنند كه 97 درصد آنها بومی می‌باشند.

وی در خصوص سایت آموزشی جدید این دانشگاه، اظهار داشت: این سایت در زمینی به مساحت 2717 متر مربع و با اعتبار اولیه‌ی 600 میلیون تومان در پنج طبقه احداث می‌گردد.

دكتر عامری همچنین از استاندار، نماینده‌ی ولی فقیه و نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی به دلیل زحمات و حمایت‌های بی‌دریغ‌شان از توسعه‌ی دانشگاه پیام نور در مناطق مختلف استان هرمزگان تشكر كرد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − پنج =

قالب