خانه / اخبار مالزی / آنتن‌دهی ایرانسل در هواپیماهای مالزیایی‌

آنتن‌دهی ایرانسل در هواپیماهای مالزیایی‌

بیا تو مالزی -

استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای مالزی ممکن شد…

به نقل ازروابط عمومی ایرانسل، با پیوستن هواپیماهای 13 شرکت بین‌المللی هواپیمایی دیگر به “خدمات رومینگایرانسل در آسمان”، سیم‌کارت‌های ایرانسل در پروازهای 15 شرکت هواپیمایی آنتنمی‌دهد.

روابط عمومی ایرانسل اعلام كرد: امکان استفاده از سیم‌کارت‌هایایرانسل در طول پروازهای بین‌المللی برای اولین بار در بین اپراتورهای تلفن همراهکشور و همگام با روندهای جهانی ممکن شده و در حال حاضر امکان استفاده ازسیم‌کارت‌های ایرانسل در صدها مسیر هوایی بین‌المللی پانزده شرکت هواپیمایی جهانفراهم شده است.

براساس این گزارش، در حال حاضر امکان استفاده از سیم‌کارت‌های ایرانسل در صدهامسیر هوایی بین‌المللی شرکت‌های هواپیمایی نیوزلند، اتحاد امارات، مصر، عمان‌،رویال اردن،BA  انگلستان،TAM  برزیل، خطوط هوایی امارات، هنگ کنگ، سنگاپور، لیبی،عربستان سعودی، قطر، تایلند و مالزی فراهم شده است.

مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل برای فعال‌سازی و استفاده از سرویس رومینگسیم‌کارت خود، لازم است با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل به شماره ٧٠٠ برای تماس ازخطوط ایرانسل و ٠٩٣٧٧٠٠٠٠٠٠ برای تماس از سایر خطوط تماس بگیرند و کلیه اطلاعاتلازم را دریافت كنند. فعال‌سازی خدمات رومینگ بین‌الملل برای مشترکین سیم‌کارت‌هایاعتباری ایرانسل نیز با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۱۱۱* از خط ایرانسل مورد نظر ممکناست.

اطلاعات بیشتر در خصوص شبکه گسترده رومینگ سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسلدر وب سایت رسمی این شرکت به نشانیwww.irancell.ir قابل مشاهده است.

 

منبع:توریست آنلاین

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب