سه شنبه , 6 اسفند 1398
خانه / اخبار ایران / ارز دانشجویی در بانک تجارت

ارز دانشجویی در بانک تجارت

بیا تو مالزی -

ارز مبادلاتی به دانشجویان غیربورسیه پرداخت می‌شود…

نوسانات نرخ ارز پیش از این هم گریبان دانشجویان را گرفته بود و ارز دانشجویی حذف شد.اعتراضها سبب شد که وزیر علوم جلسه ای با رئیس بانک مرکزی و وزیر امور اقتصاد و دارایی برگزار کند تا تکلیف این موضوع را مشخص کنند و وزیر علوم درباره نتیجه این جلسه اعلام کرد که تا چند روز آینده ارز دانشجویی پرداخت می شود.
برای همین امروز صمد کریمی سخنگوی مرکز مبادلات دارندگان و متقاضیان ارز از احتمال توزیع ارز مبادلاتی به دانشجویان غیربورسیه از طریق بانک تجارت خبر داد.

وی د می گوید: در حال تدوین بخشنامه ای هستیم که در آن بانکهای پرداخت کننده ارز، نوع و سقف پرداخت ارز و همچنین چگونگی مراجعه دانشجویان غیربورسیه برای دریافت ارز را اعلام خواهیم کرد.
وی گفت: در این بخشنامه فعلاً نام بانک تجارت به عنوان بانک عامل پرداخت کننده ارز مبادلاتی به غیربورسیه ها اعلام شده است و اگر قرار باشد بانکهای دیگر هم ارز پرداخت کنند در این بخشنامه به آنان اشاره خواهد شد. به گفته این مقام مسئول، بخشنامه مذکور در حال بررسی و نهایی شدن است. سخنگوی مرکز مبادلات دارندگان و متقاضیان ارز تاکید کرد که غیربورسیه ها ارز دولتی دریافت نمی کنند بلکه ارز با نرخ اعلامیه بانک مرکزی با نرخ مبادلاتی به آنان تعلق می گیرد.
این در حالیست که محمود ملاباشی – رئیس سازمان امور دانشجویان چندی پیش به مهر اعلام کرد که غیربورسیه ها ارز با نرخ دولتی دریافت خواهند کرد.

 

منبع:خبرگزاری مهر

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − چهار =

قالب