پنج شنبه , 25 مرداد 1397
خانه / اخبار مالزی / اعتراض سفیر ایران به دولت مالزی

اعتراض سفیر ایران به دولت مالزی

بیا تو مالزی - زاهدی ضمن ارائه گزارشی در رابطه با وضعیت ایرانیان در بند در مالزی بویژه وضعیت بهداشت و سلامت آنان یادداشت رسمی برای تامین نیازهای دارویی و بهداشتی آنان توسط نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی را تسلیم کرد…

سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی نسبت به انتشار خبر کذب دستگیری یکی از اعضای پلیس ایران در مالزی اعتراض کرد.

دکتر محمد مهدی زاهدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور امروز چهارشنبه با ایوب باچی مدیر کل کنسولی وزارت خارجه مالزی دیدار و گفتگو کرد.

زاهدی ضمن ارائه گزارشی در رابطه با وضعیت ایرانیان در بند در مالزی بویژه وضعیت بهداشت و سلامت آنان یادداشت رسمی برای تامین نیازهای دارویی و بهداشتی آنان توسط نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی را تسلیم کرد.

همچنین در این دیدار زاهدی در خصوص انتشار خبر دستگیری یکی از اعضای پلیس ایران در مالزی به جرم حمل مواد مخدر با توجه به کذب بودن این ادعا اعتراض کرد.

سفیر ایران در کوالالامپور با اشاره به نامه واصله از وزارت امورخارجه در مورد ناصحیح بودن ادعای فوق با استناد به نامه پلیس تحقیقات جنایی مالزی خواستار پیگیری این موضوع شد.

مدیر کل کنسولی وزارت خارجه مالزی نیز در این دیدار ضمن تاکید بر لزوم داشتن روابط مستمر با سفارت ایران بر پیگیری موارد مطروحه تاکید کرد.

باچی همچنین گفت: شخصا از محله هایی که زندانیان ایرانی در مالزی نگهداری می شوند بازدید به عمل خواهد آورد و نسبت به تعلیم نیازهای اساسی آنان تذکرات لازم را خواهم داد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

لیست جدید دانشگاه های مالزی مورد تایید وزارت علوم سال ۲۰۱۸

بیا تو مالزی - وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران طی اعلامیه‌ای، فهرست جدید دانشگاه‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =

قالب