پنج شنبه , 10 مهر 1399
خانه / اخبار ایران / اعزام سه كودك آزار دیده در بهزیستی زنجان به پزشكی قانونی

اعزام سه كودك آزار دیده در بهزیستی زنجان به پزشكی قانونی

بیا تو مالزی -

چندی پیش با تلاشهای دو استاد دانشگاه خیر پرده از راز وحشتناکی برداشته شد که طی آن ادعا گردید سه کودک خردسال در بهزیستی زنجان توط یکی از کارکنان آزار دیده و بدنشان داغ شده است و آثار سوختگی و زخم در قسمتهای مختلف بچشم دیده میشد.با اعتراض مردم و وب سایتها و درج خبر توسط خبرگزاریها و پس از سکوت چند روزه مسئولان, امروز برای مشخص شدن موضوع آنها را به پزشکی قانونی فرستادند…

مهدی سید محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی فارس، افزود:‌ سازمان بهزیستی كشور برای بررسی موضوع 3 كودكی كه در مركز نگهداری كودكان در زنجان مورد آزار و داغ كردن قرار گرفته‌اند امروز یك تیم كارشناسی را به این شهر اعزام كرد تا پس از بررسی دقیق میدانی اظهار نظر رسمی سازمان بهزیستی در این‌باره اعلام شود.

وی گفت: علاوه بر آن امروز هر 3 كودك به پزشكی قانونی زنجان اعزام می‌شوند تا مشخص شود كه مورد اتفاق افتاده، كودك آزاری بوده یا اتفاق دیگری رخ داده است و قطعاً نظر كارشناسی سازمان پزشكی قانونی در اقدام بهزیستی برای برخورد با این اتقاق مؤثر است. 

وی افزود: بررسی اولیه سازمان بهزستی استان زنجان نشان می‌دهد یكی از 3 كودكی كه مورد آزار و داغ كردن قرار گرفته است به نام مریم در اردیبهشت ماه در این مركز پذیرش شده است و علت پذیرش وی نیز كودك آزاری توسط عمه وی بوده است، ماجرای این دختر این است كه مادر وی توسط پدرش به قتل رسیده و پدرش در زندان است، این كودك نزد عمه‌اش نگهداری می‌شده و مورد آزار قرار گرفته است و به همین علت در مركز نگهداری كودكان مهر زنجان پذیرش شده است. ممكن آثار روی بدن وی به علت كودك آزاری باشد كه از قبل عمه وی انجام داده باشد كه موضوع در حال بررسی است. 

وی گفت: البته این كودك نیز همراه 2 كودك دیگر به نام زهرا و محمد مهدی برای بررسی كارشناسی به پزشكی قانونی زنجان اعزام می‌شود. 

لازم به ذكر است كه چندی پیش با تلاشهای دو استاد دانشگاه خیر ,پرده از راز وحشتناكی برداشته شد كه طی آن ادعا گردید سه كودك خردسال در بهزیستی زنجان توسط یكی از كاركنان, آزار دیده و بدنشان با شیئی  داغ شده است و آثار سوختگی و زخم در قسمتهای مختلف بچشم دیده میشد.با اعتراض مردم و وب سایتها و درج خبر توسط خبرگزاریها و پس از سكوت چند روزه مسئولان و سرانجام اضهارنظرهای ضد و نقیض, امروز برای مشخص شدن موضوع آنها را به پزشكی قانونی فرستادند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

یک دیدگاه

  1. متاسفانه خدمات دهی به معلولین از طرف بهریستی زنجان بسیار ضعیف است هر نوع خدماتی كه از طرف دولت مثل وام بلاعوض مسكن واختصاص واگذاری خودرو به معلولین به صورت پرداخت افساطی و غیره ارائه گردیده است بهزیستی زنجان با كلی تبلیغات خدمات دهی به معلولین وثبت نام در آخر خبری از آنها نشده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب