پنج شنبه , 1 اسفند 1398
خانه / اخبار مالزی / امضای دومین قرارداد همکاری دانشگاه صنعتی شریف با دانشگاه مالتی مدیای مالزی

امضای دومین قرارداد همکاری دانشگاه صنعتی شریف با دانشگاه مالتی مدیای مالزی

بیا تو مالزی - خبرگزاری مهر: پردیس بین‌المللی دانشگاه صنعتی شریف در جزیره کیش و دانشگاه مالتی مدیای مالزی دومین قرارداد همکاری خود را امضا کردند.

 

به گزارش خبرنگار مهر در بندرعباس، این قرارداد به امضای دکتر زهارین یوسف رئیس دانشگاه مالتی مدیای مالزی و مسعود عسکری رئیس پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف در کیش در مورد راه اندازی دوره آموزشی MBA Online در مقطع کارشناسی ارشد امضا شد و بر اساس مجوزی که پیش از این از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اخذ شده این دوره مشترک آموزشی برگزار می شود.

یک دوره مشترک مدیریت اجرایی MBA با استفاده از شیوه‌های نوین آموزشی اینترنتی در پردیس بین‌الملل دانشگاه صنعتی شریف در جزیره کیش به موجب توافق این دو واحد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

در این دوره آموزشی دو روز از مدت زمان پنج هفته تدریس را دانشجویان در کلاس درس حضور پیدا کرده و بقیه دوره از طریق اینترنت و با استفاده از نرم افزارهای مربوطه توسط اساتید دانشگاه مالتی مدیای مالزی تدریس می‌شود.

بر اساس این قراداد همکاری، از بهمن ماه سال ‌جاری پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف در کیش اقدام به پذیرش دانشجو در این دوره خواهد کرد.

پردیس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف در جزیره کیش از سال 1385 تا کنون دوره مشترک مدیریت اجرایی MBA در مقطع کارشناسی ارشد را با همکاری دانشگاه مالتی مدیای مالزی و به صورت حضوری برگزار کرده است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =

قالب