پنج شنبه , 2 خرداد 1398
خانه / اخبار ایران / اهانت آشكار ماموران تركیه به زنان ایرانی

اهانت آشكار ماموران تركیه به زنان ایرانی

بیا تو مالزی -

جوان: برخورد زننده ماموران امنیتی و گمرك فرودگاه استانبول با مسافران ایرانی پرواز 1274 استانبول – تهران متعلق به شركت «تركیش ایر»موجب شد خشم و غیرت اسلامی مسافران ایرانی این پرواز نهایت كار را به دعوای لفظی با ماموران ترك برساند.


در پرواز شب گذشته از مقصد استانبول به تهران، ماموران گمرك این فرودگاه مسافران ایرانی پرواز 1274 را در گیت اداره گمرك نگه داشته واقدام به بازرسی بدنی غیرمتعارف كردند كه نحوه برخورد ماموران ترك با مسافران ایرانی تعجب دیگرمسافران را نیز بر انگیخت.

در بازرسی بدنی انجام شده، مسافران زن پرواز به شكل بسیار وقیحانه مورد بازرسی قرار گرفتند.همین امر موجب شد تا همراهان آن ها به شدت اعتراض كرده و درگیری لفظی شدیدی بین ماموران و مسافران به وجود آید. نكته جالب این كه دو تن از ماموران این گیت زن بودند كه در هنگام بازرسی بدنی مسافران زن ایرانی تنها نظاره گر بودند و ماموران مرد اقدام به این كار می كردند.

این گزارش حاكی از آن است كه ماموران ترك با تحقیر ایرانی ها آن ها را وادار به در آوردن كفش های خود در سالن پرواز كردند وبه طور دائم مسافران مرد ایرانی را تهدید می كردند.

یك مسافر این پرواز گفت: ماموران مرد به طور بسیار تحقیر آمیزی دست در گردن زن ها انداخته و گردن بندهای آنان را به بهانه این كه نباید طلا از كشور خارج شود، ضبط می كردند.نحوه بازرسی بدنی ترك ها به گونه ای بود كه بسیاری از زن های ایرانی پس از بازرسی به شدت اشك می ریختند.این پرواز نیز پس از تحقیر مسافران ایرانی با تاخیری نیم ساعته فرودگاه استانبول را ترك كرد.

گفتنی است طی چند ماه گشذته این نوع برخوردها از سوی ترك ها به شدت افزایش یافته و در حال عادی شدن است كه در این میان انتظار جدی از دستگاه دیپلماسی كشور برخورد قاطعانه و عزت مدارانه با عوامل این حادثه زشت ضد ایرانی است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

یک دیدگاه

  1. چو بیشه تهی ماند از نره شیر
    شغالی درآید به بیشه دلیر . . .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 4 =

قالب