دوشنبه , 27 خرداد 1398
خانه / اخبار مالزی / اژدها سواران ملی پوش معرفی شدند

اژدها سواران ملی پوش معرفی شدند

بیا تو مالزی -

قایقرانان تیم ملی دراگون بت در دو بخش مردان و زنان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در مالزی مشخص شدند…به گزارش خبرگزاری فارس، ویكتور كیسلف، سرمربی روسی تیم ملی دراگون بت در این خصوص گفت: در یك ماه و نیمی كه تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا فرصت داریم، باید برنامه ریزی ها به شكلی باشد كه بتوانیم در مسابقات موفق ظاهر شویم.
وی افزود: با توجه به این كه ورزشكاران به مدت طولانی در مسابقات رسمی شركت نكرده اند به الجبار برنامه ها به صورت تئوری ارائه شد تا تكنیك ها را دیكته كنیم. البته در برنامه هایمان روزی حداقل 5 ساعت نیز تمرین داریم.
كیسلف بیان كرد: در تست گیری اولیه كه انجام گرفت عملكرد بانوان بهتر از آقایان بود. ضمن این كه یك ماه بعد نیز از ورزشكاران مجددا تست خواهم گرفت تا شرایط و میزان آمادگی پاروزنان را ارزیابی كنیم. دراگون بت رشته ای كاملا آسیایی است و تیم های شركت كننده و قدرهای آسیا را به خوبی می شناسم و با بررسی نقاط ضعف و قدرت آنها خود را آماده خواهیم كرد.

سرمربی تیم ملی دراگون بت گفت : چشم انداز ما مسابقات گوآنگجوی چین است به همین خاطر بعد از این مسابقات بهترین نفرات در تیم ملی باقی می مانند.

وی ادامه داد: برنامه ریزی ها طوری انجام خواهد شد كه ایران در دراگون بت آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد.
احمد دنیا مالی رئیس فدراسیون قایقرانی و اسكی روی آب نیز در این رابطه تصریح كرد: با توجه به دیرپا بودن این رشته در ایران نسبت به كشورهای آسیایی كار ما در گوآنگجو كه هدف اصلی است سخت خواهد بود.
وی افزود: به همین خاطر از هم اكنون یكی از بهترین مربیان دنیا را برای سرمربیگری تیم ملی به خدمت گرفته ایم تا در این رشته نیز در آسیا عملكرد خوبی داشته باشیم.

فرشته احمدی،افسانه رحیم پور،مینا علیزاده،مهرنوش داناپور،زهرا نیلی،سارا زینالی،اعظم دانشور،متین رضائیان،زهرا میر آخوری،سارا مهری پاشاكی،فاطمه ترابی،فاطمه ابراهیمی،موناعلی،میتراصالحی،فاطمه تات حصاری،حمیده جهانگیری،كیوان مشیری،پویان كاشانی،مجید دویلان،هاشم محمدی فر،امید كوهستانی،امیرعباس آزاد،محمد حاجی میرعلی،بهزاد نیك امجاد،پیمان كاشانی،محمدرضا اینانلو،سیروس خسروی،علیرضا صادقی،ابوالفضل صفاری و محمدرضادرخواه و هادی فتحیان از تهران،شبنم خدادادی،مریم مقدم،میلاد حسن زاده،وحیدحاجی زاده،فرشاد مقیمی، بردیا كوروش،سلمان فتحی نیا،امید سلیمانی،محمد صیادی و ثریا مولائی از گیلان،آنیا هوسپیان،سمانه محققیان،كیمیا مهدویانی و نازنین محمدی از اصفهان،خدیجه دشتی،لیلا دریائی نژاد،سعید تقدیری،هادی دریائی نژاد،رضوان اسماعیلی و سجاد غریبی از بوشهر، خانم زهرا وفائی از لرستان، زهرا شیروانی از فارس،ابوالقاسم مظلومی وامین محمد نژاد از مازندران ورزشكاران دعوت شده به تیم های ملی و لیلی ناظر و مهدی حیدری از اصفهان دستیاران مربی حاضر در این اردو هستند.
اولین اردوی تیم ملی دراگون بت از امروز 4 تیر ماه آغاز و تا اول مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + هفت =

قالب