چهارشنبه , 2 مهر 1399
خانه / اخبار جهان / بازداشت مدیر ایرانی به اتهام زندانی کردن زن روسی در دبی

بازداشت مدیر ایرانی به اتهام زندانی کردن زن روسی در دبی

بیا تو مالزی -

ظاهرا پس از آنکه مدیر شرکت تلاش کرد با این زن روسی رابطه جنسی برقرار کند و با مقاومت وی روبرو شد آنها به شدت با یکدیگر درگیر شدند…

عصر ایران- پلیس دبی مدیر ایرانی یک شرکت خصوصی را به جرم زندانی کردن غیرقانونی یک زن روسی بازداشت کرد.
به گزارش عصر ایران (asriran.com) روزنامه اماراتی خلیج تایمز با بیان این خبر نوشت: "اتاق عملیات پلیس دوبی روز شنبه یک پیام کوتاه (sms) از یک زن روسی دریافت کرد مبنی بر اینکه وی در داخل اتاق یک ویلا در منطقه جبل علی به مدت بیش از دو روز زندانی شده است."
در پی دریافت این خبر نیروهای پلیس به محل یورش بردند و زن مورد نظر را در یک انبار تاریک به ابعاد دو در یک متر پیدا کردند. سپس عملیات انتقال این زن به بیمارستان صورت گرفت.
این زن 29 ساله به پلیس گفت که حدود سه ماه قبل با وعده اشتغال در یک شرکت خصوصی به مدیریت یک مرد ایرانی با نام اختصار «ای.ام» به دبی آمده است.
اما این فرد 36 ساله برخلاف وعده خود از استخدام زن مزبور در شرکت خود خودداری کرد.
براساس این گزارش در روز 24 ژانویه ظاهرا پس از آنکه مدیر شرکت تلاش کرد با این زن روسی رابطه جنسی برقرار کند و با مقاومت وی روبرو شد آنها به شدت با یکدیگر درگیر شدند که در پی این حادثه زن روسی تا صبح شنبه گذشته بدون آب و غذا در داخل اتاق ویلا محبوس شد.
این مرد که ساکن اتاق پایینی ویلای مورد نظر است در طول بازجویی ها ضمن رد اتهامات خود گفت: " این زن روسی با چندین مرد در دبی آشناست و امکان دارد توسط یکی از آنها زندانی شده باشد."

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

چین تسلیم تحریم‌های نفتی آمریکا می‌شود؟

بیا تو مالزی - واردات نفت چین از ونزوئلا در ماه سپتامبر که شرکت‌های بزرگ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب