دوشنبه , 6 خرداد 1398
خانه / اخبار مالزی / بازداشت 4 قاچاقچی ایرانی درمالزی

بازداشت 4 قاچاقچی ایرانی درمالزی

بیا تو مالزی -

کشف محموله های شیشه در بشکه های شن…

به نقل از روزنامه نیو استریتز تایمز: 4 قاچاقچی ایرانی مواد مخدر بازداشت شدند.

بازداشت 4 قاچاقچی ایرانی درمالزی

روز سه شنبه روش جدیدی از مخفی کردن مواد مخدر توسط پلیس هنگامی که 13 بشکه حاوی مخلوط شن و مت آمفتامین (شیشه) را در انباری در پوچونگ پیدا کردند، کشف شد.

مدیر اداره تحقیقات جنایی فدرال مبارزه با مواد مخدر Datuk Noor Rashid Ibrahim می گوید این اولین باریست که پلیس با همچین شیوه ای مواجه می شود. این گروه ها همواره در تلاش برای قاچاق مواد مخدر به شیوه های جدید به خارج و داخل کشور هستند.

این روش هنگامی لو رفت که پلیس چهار مرد ایرانی را به علت سوء ظن به قاچاق مواد مخدر دستگیر کرد. این مظنونین پلیس را به انباری در Taman Perindustrian Puchong هدایت کردند که در آن 13 بشکه آبی حاوی شن مرطوب یافت شد.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که این محموله از شن به وزن 861.5 کیلوگرم حاویمت آمفتامین (شیشه) مایع بوده ست.

Noor Rashid می گوید پلیس ابتدا باید ارزش این حجم از مواد مخدر را طی فرآیند هایی تعیین کند اما برآورد می شود که این محموله ارزشی معادل میلیون ها رینگیت داشته باشد.

 

این محموله ها از مکزیک و توسط کارگو هوایی به داخل کشور قاچاق شده اند. این چهار مظمون که بین 31 و 36 ساله هستند هفت روز است که در بازداشتگاه به سر می برند.

 

منبع:مالزی ترین

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

یک دیدگاه

  1. >:(واقعا باعث شرمندگیه.نمیدونم واقعا آدم بایدتاچه حدتهى باشه كه چنین حماقتى انجام بده:(چرابایدنام ایران دركنارنام چنین موجوداتى آورده بشه؟توشش ماه گذشته این چندمین خبربى آبرویى ایرانیان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − بیست =

قالب