چهارشنبه , 2 مهر 1399
خانه / اخبار مالزی / بازدید اعضای دانشگاه نیلای مالزی از واحد علوم و تحقیقات

بازدید اعضای دانشگاه نیلای مالزی از واحد علوم و تحقیقات

بیا تو مالزی -

رئیس دانشگاه نیلای مالزی در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه نیلای مالزی می تواند به عنوان یك شعبه از دانشگاه آزاد اسلامی در مالزی در مقطع تحصیلات تكمیلی دانشجو پذیرش کند…

به گزارش موج، رئیس دانشگاه نیلای مالزی و هیات همراه از آزمایشگاه های مرکز تحقیقات فیزیك و پلاسما، دانشكده فنی و مهندسی، سالن خوارزمی، مجتمع آزمایشگاهی مواد و متالوژی كه شامل آزمایشگاه عملیات حرارتی، مجتمع آزمایشگاهی شامل آزمایشگاه های تخصصی 1 ، 2 ،3 ، 5 و آزمایشگاه عمومی 2 بازدید کردند.
پرفسور شمس البحرین رییس دانشگاه نیلای مالزی در این بازدید گفت: گروه ما با با هدف گسترش همكاری های بین دو دانشگاه آزاد اسلامی و مالزی با هماهنگی مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی به خصوص معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی جهت بازدید از مالزی به ایران دعوت شد.
وی ادامه داد: در این بازدید امكان تحصیل دانشجویان ایرانی در دانشگاه نیلای مالزی به عنوان نماینده دانشگاه آزاد اسلامی، قرار گرفتن دانشگاه نیلای مالزی در لیست دانشگاه های مورد قبول وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با همكاری دانشگاه آزاد اسلامی و نیز گسترش امكان تحصیلات تكمیلی در مالزی برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مورد توافق و بررسی قرار گرفت.
وی با بیان این مطلب که دانشگاه نیلای مالزی این امكان را فراهم خواهد كرد كه دانشجویان بتوانند از تجهیزات و امكانات این دانشگاه استفاده كنند، گفت: دانشگاه نیلای مالزی می تواند به عنوان یك شعبه از دانشگاه آزاد اسلامی در مالزی در مقطع تحصیلات تكمیلی دانشجو پذیرش کند.
رییس دانشگاه نیلای مالزی در خصوص واحد علوم و تحقیقات تصریح کرد: احداث چنین مجموعه علمی بزرگی در طی 10 سال، كاری بسیار عظیم و تحسین برانگیز است و معتقدم زمانی كه این مركز به طور كلی برای رشته های مختلف تكمیل شود، واقعا به یك دانشگاه فوق العاده و منحصر به فرد تبدیل خواهد شد.
وی گفت: اعضای علمی دانشگاه نیلای مالزی از نحوه تحقیقات علمی و فعالیت های انجام شده در آزمایشگاه های این واحد واقعا تحت تاثیر قرار گرفتند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

یک دیدگاه

  1. با این کار به ارزش علمی دانشگاه خودشون لطمه میزنند…………دانشگاه ازاد در ایران خیلی بد نام است……..من خودم دانشجوی واحد انزلی (مهندسی عمران) هستم هرکس اراده کنه بدون کنکور و در واقع هیچ گونه صلاحیت علمی حتی با معدل 10توی هر رشته ای درس بخونه(کاردانی بدون کنکور) ……….واقعا ناامید از دانشگاهای مالزی شدم………

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب