دوشنبه , 31 شهریور 1399
خانه / اخبار مالزی / باند توزیع مواد مخدر در ایالت ترنگانو مالزی منهدم شد

باند توزیع مواد مخدر در ایالت ترنگانو مالزی منهدم شد

بیا تو مالزی -

پلیس‌مالزی یك باند دانشجویی قاچاق و توزیع مواد مخدر در میان نوجوانان و جوانان دانشجو در ایالت "ترنگانو" این كشور را منهدم كرد…

روزنامه "استار" چاپ مالزی روز پنجشنبه نوشت: نیروهای پلیس مالزی عصر چهارشنبه در عملیاتی به یك باند قاچاقاق مواد مخدر در منطقه "تامان دیلما" در شهر "دونگون" ایالت ترنگانو كه در میان دانشجویان كالج این شهر قرص‌های رونگردان توزیع می‌كردند، یورش بردند.

بنا به این گزارش، اعضای این باند قاچاق مواد مخدر شامل دو پسر و یك دختر دانشجو كه همگی ‪ ۱۹‬ساله هستند در جریان این عملیات دستگیر شدند.

"ایوب یعقوب" رییس پلیس ضد مواد مخدر ایالت ترنگانو مالزی با تایید خبر انهدام این باند، همچنین به‌كشف مقدار دو هزارو ‪ ۳۹۶‬حبه قرص روانگردان و نیز هشت بطری مواد مخدر مایع در جریان این عملیات اشاره كرد.

وی در حالی كه عملیات روز گذشته پلیس در انهدام این باند قاچاق مواد مخدر را بزرگترین عملیات در نوع خود در ایالت ترنگانو عنوان كرد، گفت:
اگر اتهام دستگیرشدگان در دادگاه به اثبات برسد آنان بر اساس قانون ضد مواد مخدر مالزی در سال ‪ ،۱۹۵۲‬به مجازات اعدام محكوم می‌شوند.

مقام پلیس مالزی، شمار رسیدگی‌های پلیس ترنگانو در خصوص موارد مربوط به مواد مخدر با دخالت دانشجویان در این ایالت در سال ‪ ۲۰۰۷‬را ‪ ۸۹‬مورد و در سال ‪ ۲۰۰۶‬را ‪ ۱۱۰‬مورد ذكر كرد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب