خانه / اخبار مالزی / بداوی: مالزی برای ایفای نقش كلیدی در روند سازنده‌های جهانی تلاش می‌كند

بداوی: مالزی برای ایفای نقش كلیدی در روند سازنده‌های جهانی تلاش می‌كند

بیا تو مالزی -

نخست وزیر مالزی ازتلاش كشورش برای ایفای نقش كلیدی درروند تازه شركتهای جهانی تولیدكننده (محصولات دریایی و هوایی) خبر داد…

خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)روز سه‌شنبه به‌نقل از "عبدالله احمد بداوی" افزود: مالزی در تلاش است تا بتواند در روند تازه شركتهای جهانی كه زنجیره عرضه فرآورده‌های خود شامل تولیدات دریایی و هوایی (در بخش دفاعی) را به لحاظ رویارویی بهتربا حقایق جاری اقتصادی به‌طور بین‌المللی ایجاد كرده‌اند، نقش كلیدی ایفا كند.

بداوی كه درآیین گشایش "نمایشگاه بین‌المللی هوایی ودریایی لنكاوی ‪"۲۰۰۷‬ (لیما) سخن می‌گفت، شرایط جاری جهانی از نقطه نظر تهدیدات تازه امنیتی را درافزایش تقاضاها برای ارتقای سطح توان دریایی وهوایی كشورهای جهان و نیز رشد سریع هزینه‌های تولیدات دفاعی تاثیرگذار دانست.

وی تاكید كرد: باتوجه به شرایط كنونی جهان، كشورهای درحال توسعه ازقبیل مالزی برای ایفای نقش كلیدی در توزیع زنجیره عرضه و تولید از سوی تولیدكنندكان اصلی، تلاش می‌كنند.

نخست وزیر مالزی همچنین به تلاشهای كشورش در قرار گرفتن به عنوان مركز منطقه‌ای در ارایه تسهیلات مربوط به توسعه صنایع مربوطه (هوایی و دریایی) اشاره كرد.

وی ادامه داد: بنیان زیر ساختی استوار، همراه با سیاست ثابت و نیز برخورداری از یك اقتصاد درجریان و پویا به طور حتم به ارایه محیطی بارور در همكاریهای مشترك میان مراكز تولیدات بین‌المللی و شركتهای داخلی با هدف رشد و توسعه، منتهی خواهد شد.

بداوی این همكاریها را در راستای شراكتهای استراتژیك در حوزه‌های مختلف از جمله صنعتی، توسعه و طراحی، آزمایش (تست كردن محصولات) و تایید، ائتلاف سامانه‌ها، مرمت و نیز مدیریت چرخه تولید تاثیرگذار عنوان كرد.

وی، برگزاری رویدادهایی از جمله نمایشگاه بین‌المللی هوایی و دریایی لنكاوی را در شناسایی زمینه‌های همكاری و نیز توسعه این همكاریها چه در سطح بین‌المللی و چه میان شركتهای داخلی موثر خواند .

نمایشگاه بین‌المللی دریایی و هوایی لنكاوی ‪ ۲۰۰۷‬از امروز تا روز شنبه آینده در جزیره تفریحی – گردشگری لنكاوی برپا است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب