دوشنبه , 31 شهریور 1399
خانه / اخبار مالزی / بداوی : مخالفان دولت ، قادر به درك موفقیتهای حزب حاكم مالزی نیستند

بداوی : مخالفان دولت ، قادر به درك موفقیتهای حزب حاكم مالزی نیستند

بیا تو مالزی -

نخست وزیر مالزی گفت : اپوزیسیون این كشور توان درك موفقیت های حزب حاكم این كشور را ندارد…

به گزارش روز پنجشنبه خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)،"عبدالله احمد بداوی " كه در جمع مردم شهر كوالا كداه سخن می‌گفت ، افزود: "باریسان نشنال " (ائتلاف حزبی حاكم مالزی ) آماج حملات و تهمتهای احزاب اپوزیسیون قرار گرفته و آنها نسبت به دستاوردهای این حزب و حمایتهای گسترده مردمی غبطه می‌خورند.

وی ادامه داد: احزاب اپوزیسیون به پخش شایعه و داستانهای ساختگی در میان مردم دامن می‌زنند.

به گفته بداوی ، آنها به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف درمیان گروههای قومی و نژادی در كشور هستند و ادعا دارند كه مالایی‌ها وچینی‌ها با یكدیگر همكاری نمی‌كنند و از گروه غیرقانونی هیندراف نیز برای نفوذ در میان مردم استفاده ابزاری می‌كنند.

نخست وزیر مالزی همچنین باتبیین موفقیتها و دستاوردهای ائتلاف حزبی حاكم در عرصه های مختلف گفت : مردم بخوبی درك می‌كنند كه تنها در سایه اقدامات باریسان نشنال و سیاستهای این حزب بود كه احزاب سیاسی مختلف و گروههای عمده كشور توانستند در كنار یكدیگر با هم كار كنند.

بداوی ادامه داد: همه خوب می‌دانند كه این باریسان نشنال بود كه باعث شد مالزی به یك كشور بسیار توسعه یافته در میان كشورهای در حال توسعه تبدیل شود.

به گزارش ایرنا، در آستانه انتخابات عمومی مالزی در ‪ ۸‬مارس (‪ ۱۸‬اسفند) سال ‪۲۰۰۸‬میلادی ، رقابتها و مبارزات انتخاباتی احزاب سیاسی این كشور برای تصاحب كرسی های پارلمانی افزایش یافته است .

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب