دوشنبه , 27 خرداد 1398
خانه / اخبار مالزی / برگزاری سمینار بین المللی روغن پالم در مالزی

برگزاری سمینار بین المللی روغن پالم در مالزی

بیا تو مالزی -

6 و 7 خرداد ماه 1387 انجمن روغن نخل مالزی (MPOC) و هیئت روغن نخل مالزی (MPOB) سمیناری را در خصوص روغن پالم و چربی های خوراكی آن در امارات برگزار خواهد كرد…به گزارش خبرگزاری فارس، در تاریخ 26 و 27 می 2008مصادف با 6 و 7 خرداد ماه 1387 انجمن روغن نخل مالزی (MPOC) و هیئت روغن نخل مالزی (MPOB) سمیناری را در خصوص روغن پالم و چربی های خوراكی آن در امارات برگزار خواهد كرد.

در این سمینار جمعی ازاقتصاد دانان، بازرگانان، ‌بازاریابان و متخصصین تغذیه و فنی صنعت روغن و چربی های خوراكی جهت بحث و گفتگو پیرامون توسعه و گسترش تجارت بین المللی روغن پالم حضور به عمل می رسانند.

نكته قابل توجه حضور بزرگترین تولید كنندگان روغن پالم مالزی در این سمینار است كه فرصتی را جهت آشنایی بازرگانان و صاحبان صنایع وابسته برای گسترش كانال های تامین مواد اولیه فراهم می سازد. تعدادی از دست اندركاران حمل و نقل بین المللی نیز با شركت در سمینار به ارائه جدید ترین دست آوردهای خود در حمل و نقل روغن پالم خواهند پرداخت.

این سمینار به منظور ساخت و گسترش شبكه ارتباطات تجاری بین المللی برگزار شده و سخنرانان برجسته بین المللی و محلی در این سمینار سخنرانی خواهند داشت. این سمینار با ارائه اطلاعات غنی و بینش روشن از تجارت روغن پالم درهای تازه ای را برای كاهش ریسك سرمایه گذاری برای بازرگانان خواهد گشود.

در این سمینار موضوعاتی از قبیل "بازار جهانی روغن پالم"، "گسترش بازار روغن پالم در خاورمیانه"، "بررسی قیمت های جهانی روغن پالم"، "بازاریابی و برندینگ روغن پالم مالزی در خاورمیانه" و سایر مباحث فنی و تجاری بررسی خواهد شد.

همزمان با برگزاری این سمینار نمایشگاهی نیز به منظور ارائه محصولات و خدمات بازرگانان برگزار می شود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

قالب