خانه / اخبار ایران / تامین بنزین مسافران نوروزی

تامین بنزین مسافران نوروزی

بیا تو مالزی -

بنزین مسافران نوروزی درمناطق پرسفر تامین می شود…

مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از پیش بینی ذخیره سازی سوخت در مناطق پرسفر با تراكم مسافر درایام نوروزی خبرداد .

‘جلیل سالاری’  اظهار كرد: بنزین و گازوئیل مورد نیاز مردم در سفرهای نوروزی به طور كامل تامین شده است و هیچ گونه كمبود بنزین و گازوئیلی برای عرضه وجود ندارد.

وی با اشاره به اینكه هم اكنون بیش از چهار هزار و 800 جایگاه عرضه بنزین، گازوئیل و گاز طبیعی فشرده (سی.ان.جی) در سراسر كشور فعال است ، افزود: از 25 اسفند جاری تا 20 فروردین سال آینده گروه های سیار بازرسی و نظارت در سطح مناطق 37 گانه شركت پخش فرآورده های نفتی فعال خواهند بود كه بازرسی و نظارت بر عملكرد جایگاه ها عهده دار خواهند بود.

مدیر عامل شركت پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینكه بازرسان به خدمات رسانی و اطلاع رسانی نیز می پردازند، افزود: آنها با هرگونه تخلف در فروش فرآورده‌های نفتی و به ویژه بنزین و گازوئیل برخورد می كنند.

وی تجهیز تمامی انبارهای بنزین و گازوئیل را یادآور شد و افزود: تمام تلاش ها برآن است تا درحوزه عرضه خدمات رسانی به مردم و بازرسی ، وضعیت عملكرد جایگاه ها و امكانات آنها را مدیریت كرد تا پاسخگوی تقاضای مسافران نوروزی باشیم.

 

منبع:خبرگزاری ایرنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 20 =

قالب