دوشنبه , 6 خرداد 1398
خانه / اخبار ایران / تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل/تصاویر

تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل/تصاویر

بیا تو مالزی -

شكسته‌شدن «رنجر» قربانی گرفت…

شكسته‌شدن یك دستگاه رنجر در مجتمع تفریحی «شورابیل» اردبیل سبب مرگ یك تن و جراحت سه تن دیگر شد.

پارسی، كارشناس مسئول اورژانس اردبیل  در تشریح جزئیات این خبر گفت: وقوع این حادثه در ساعت 23:04 چهارشنبه شب به سامانه 115 اردبیل اطلاع داده شد كه در پی آن چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در مجتمع تفریحی شورابیل اردبیل اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور تكنیسین‌های اوراژانس در محل آنان با یك دستگاه رنجر شكسته رو برو شدند كه داخل آن سه تن گرفتار بودند.

پارسی با بیان اینكه یكی از سرنشینیان دستگاه رنجر در دم فوت كرده بود گفت: سه مصدوم دیگر نیز توسط آتش‌نشانان از داخل دستگاه خارج و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند كه دو نفر از آنان به شكل سرپایی درمان و یك تن دیگر نیز كه احتمال ترومای چشم و شكستگی پا در وی وجود داشت به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل شد.

كارشناس مسئول اورژانس اردبیل مشخصات فرد فوت شده را مردی حدودا 22 ساله اعلام كرد و گفت: سه مصدوم دیگر نیز مرد با میانگین سنی 20 تا 23 سال بودند.

به گفته پارسی عوامل اورژانس پس از حضور در محل اقدامات كنترل راه‌هوایی، اكسیژن‌تراپی، آتل‌گیری، پانسمان و … را در همان محل حادثه روی مصدومان انجام دادند.

به گزارش ایسنا، تلاش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران برای دریافت نظر شهردار و فرمانده انتظامی اردبیل در خصوص این حادثه تا لحظه مخابره این خبر به نتیجه نرسید.

تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل/تصاویر

تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل/تصاویر

تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل/تصاویر

تفریح مرگبار در شهربازی اردبیل/تصاویر

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

 

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 10 =

قالب