یکشنبه , 26 خرداد 1398
خانه / اخبار ایران / تلاش هما برای برقراری پرواز مستقیم نیویورک

تلاش هما برای برقراری پرواز مستقیم نیویورک

بیا تو مالزی -

حسامی با اشاره به بیش از یک میلیون مقیم ایرانی در کشور آمریکا اظهارداشت:ایرانی های مقیم آمریکا با توجه به ارتباطاتی که با کشورشان دارند خواستار پروازهای مستقیم با هواپیمایی ایرانی هستند…مدیرعامل هما از تلاش این ایرلاین برای برقراری پرواز مستقیم به نیویورک خبر داد و گفت:ایرانیان مقیم آمریکا خواستار پرواز مستقیم با هواپیمای ایرانی به کشورشان هستند.

"سعید حسامی"درگفت وگوبا خبرنگار اقتصادی برنا، با اشاره به پروازهای مستقیم ایران به نیویورک و شهرهای دیگر آمریکا افزود: دولت آمریکا مانند تمام سیاست های خود که توجهی به مقررات و سیاست های جهانی ندارد یک سویه برنامه های خود را دنبال و پیگیری می کند.

وی ادامه داد:براساس کنوانسیونی که دولت آمریکا خود امضا کننده آن بوده دولت ها در خصوص برنامه های هواپیماهای غیرنظامی دخالتی نباید داشته باشند،این درحالی است که دولت آمریکا تنها دولت های دیگر را مجبور به اجرای آن می کند و خود نقص کننده قانون است.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی با بیان این که نمی دانیم آمریکا با چه انگیزه ای مانع پروازهای ایران ایر به نیویورک وسایر شهرهای خود می شود گفت: این حق ایرانیان مقیمی است که می خواهند با هواپیمایی ایرانی به کشور خود سفر کنند.

حسامی با اشاره به بیش از یک میلیون مقیم ایرانی در کشور آمریکا اظهارداشت:ایرانی های مقیم آمریکا با توجه به ارتباطاتی که با کشورشان دارند خواستار پروازهای مستقیم با هواپیمایی ایرانی هستند.

وی خاطر نشان کرد:تلاش خود را برای پرواز مستقیم به شهرهای آمریکا از طرق مختلف انجام خواهیم داد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 8 =

قالب