پنج شنبه , 2 خرداد 1398
خانه / اخبار مالزی / تمامی پروازهای مالزی به مقصد بانکوک لغو شد

تمامی پروازهای مالزی به مقصد بانکوک لغو شد

بیا تو مالزی -

به دنبال اشغال دو فرودگاه بین المللی بانکوک، تمامی پروازهای هوایی مالزی به مقصد بانکوک، ‌پایتخت تایلند لغو شده است…به گزارش روز جمعه خبرگزاری رسمی مالزی(برناما)، شرکتهای هواپیمایی مالزی به دنبال اشغال دو فرودگاه بین المللی بانکوک توسط مخالفان دولت و نیز با هدف امنیت جان مسافران اقدام به لغو تمامی پروازهای این کشور به مقصد بانکوک گرفته است.

بنا به این گزارش، به طور همزمان برخی شرکت های هواپیمایی تایلند نیز پروازهای خود به پایتخت کشورهای همسایه از جمله کوالالامپور را لغو کرده است.

در همین حال سفارت مالزی در بانکوک از تصمیم دولت مالزی برای اعزام یک فروند هواپیمای نظامی بویژه برای بازگرداندن آندسته از اتباع این کشور خبر داد که بر اثر حوادث اخیر در تایلند، گرفتار شده اند.

هنوز جزئیات این پرواز ویژه اعلام نشده است.

به گزارش ایرنا، مخالفان دولت تایلند در روزهای گذشته دو فرودگاه بین المللی بانکوک، فرودگاه دون موآنگ و فرودگاه سووارنابومی، را به اشغال خود درآورده و تعطیل کرده اند.

مخالفان دولت همچنین بسیاری از مراکز عمده بانکوک از جمله، وزارتخانه ها، پارلمان، فرماندهی پلیس، مراکز امداد و نجات و پایانه های حمل و نقل این شهر را به محاصره خود در آورده و عملا کنترل این شهر را از دست دولت خارج ساخته اند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − سه =

قالب