خانه / اخبار ایران / تمهیدات نوروزی

تمهیدات نوروزی

بیا تو مالزی -

اسباب کشی بدون مجوز پلیس ممنوع…

از روز اول فروردین تا 13 هرگونه اسباب کشی در سطح شهر ممنوع بوده و افراد باید از کلانتری محل مجوز کتبی اسباب کشی دریافت کند در غیر این صورت پلیس با متخلفان برخورد می کند.

رئیس پلیس تهران در پاسخ به سئوال خبرنگاری در مورد برخورد با کیف قاپی و جیب بری گفت: در اماکن شلوغ سرقتهایی مانند کیف قاپی و جیب بری رخ می دهد که پلیس برای اگاهی شهروندان بروشورهای اطلاع رسانی در این امکان توزیع می کند.

کنترل اراذل و اوباش در نوروز

رئیس پلیس تهران با اشاره به اینکه اراذل و اوباش و سارقان خرد و خشن در نوروز کنترل می شوند تاکید کرد: با توجه به اینکه  برخی از سارقان خرد در نوروز آزاد می شوند بر اساس هماهنگی مقامات قضایی، کلانتری ها این افراد را کنترل می کنند.
ساجدی نیا در پاسخ به سئوال خبرنگاری در مورد اجرای طرح های عمرانی در پایتخت همزمان با روزهای پایانی سال تاکید کرد: پروژه هایی که هم اکنون در تهران همانند میدان امام حسین اجرا می شود با توافق پلیس بوده و از 15 اسفند هرگونه طرح عمرانی ممنوع شده است. البته برای اینکه معبری باز شود و ترافیک تسهیل شوند شهروندان باید مدتی سختی را تحمل کنند.

خدمات 24 ساعته پلیس گذرنامه و اماکن در نوروز

وی از ارائه خدمات پلیس گذرنامه و اماکن در نوروز خبر داد و گفت: در طول ایام نوروز خدمات پلیس اماکن به صورت 24 ساعته انجام شده و تمام مراکز گذرنامه تهران نیز تا 15 فروردین به فعالیت می پردازند. ضمن اینکه سه مرکز را برای صدور گذرنامه های با قید فوریت همانند سفرهای عتبات، حج و خارج کشور در نظر گرفته ایم. همچنین افرادی که گذرنامه های آنها مفقود شده و پس از سه ماه صادر نشده است می توانند در ایام نوروز گذرنامه های خود را از این مراکز دریافت کنند.

منبع:خبرگزاری مهر

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

قالب