خانه / اخبار مالزی / تیم کاراته جوانان ایران روز دوم شهریور ماه به مالزی می آید

تیم کاراته جوانان ایران روز دوم شهریور ماه به مالزی می آید

بیا تو مالزی -

مربی تیم کاراته جوانان ایران گفت : تیم کاراته جوانان ایران برای شرکت در مسابقات کاراته قهرمانی جوانان آسیا ، روز دوم شهریور ماه به مالزی خواهد آمد…"مجید عبدالحسینی" روز جمعه ضمن بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود : در همین راستا ، آخرین مرحله اردوی آمادگی را روز 30 مرداد ماه در سالن کاراته مجموعه ورزشی آزادی تهران تشکیل می دهیم.

وی افزود : کاراته کاها از اردوی نخست که اردیبهشت ماه آغاز شد ، به طور مستمر در اردو بسر می برند و این در حالی است که تنها در زمان برگزاری امتحانات پایان سال مدارس ، این اردو به حالت نیمه تعطیل درآمد.

وی ادامه داد : در طول این مدت ، "علیرضا سلیمانی" سرمربی تیم ملی کاراته ایران ، جوانان کاراته کا را برای شرکت در این مسابقات آماده کرده و امیدواریم تا در مالزی نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی ادامه داد : کاراته ایران در آسیا و جهان ، صاحب عنوان و اعتبار است و ما برای دفاع از این عنوان به مالزی می رویم.

وی در خصوص رقبای دیرینه کاراته ایران در قاره آسیا نیز گفت : در آسیا تنها کاراته کاهای ژاپن به عنوان رقیب سنتی می توانند با کاراته کاهای ایرانی مقابله کنند ، هر چند سایر کشورهای آسیایی نیز مدتهاست که بر روی این ورزش سرمایه گذاری زیادی کرده اند.

وی در این باره به سرمایه گذاری کشورهای کره جنوبی و مالزی و کشورهای حوزه خلیج فارس اشاره کرد و ادامه داد : خوشبختانه کاراته ایران هنوز هم با کاراته این کشورها فاصله دارد اما نباید از روند رو به رشد کاراته این کشورها غافل شد.

خاطرنشان می شود ، تیم کاراته جوانان ایران در مسابقه های کاراته قهرمانی جوانان آسیا با ترکیب کامل شرکت خواهد کرد.

براین اساس ، در وزن 55 کیلوگرم "محمد قاسمی" ، در وزن 60 کیلوگرم "مجتبی شکوهی" ، در وزن 65 کیلوگرم "مرتضی شفاهی"، در وزن 70 کیلوگرم "بهمن عسگری"‌ ، در وزن 75 کیلوگرم "علی خامه چی" و در وزن به اضافه 75 کیلوگرم "سامان حیدری" برای ایران در این مسابقه ها به میدان می روند.

تیم کاراته جوانان ایران در دوره پیش مسابقه های قهرمانی جوانان آسیا که در سنگاپور برگزار شد ، به عنوان دومی دست یافته بود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب