خانه / اخبار ایران / جاسبی: می خواهیم معتبرترین دانشگاه جهان باشیم

جاسبی: می خواهیم معتبرترین دانشگاه جهان باشیم

بیا تو مالزی -

رئیس دانشگاه آزاد گفت: ما در حال حاضر بزرگترین دانشگاه حضوری جهان هستیم كه می خواهیم بزرگترین و معتبرترین دانشگاه جهان باشیم…

به گزارش فارس از نیشابور، عبدالله جاسبی عصر امروز پس از افتتاح طرح هایی در دانشگاه آزاد در جمع خبرنگاران افزود: ما در دهه سوم تاسیس دانشگاه آزاد هستیم و با برنامه‌ریزی كه انجام داده‌ایم می خواهیم كیفیت را افزایش دهیم و باید هرم هیئت علمی را اصلاح كنیم و نسبت آنرا از یك به 30 برسانیم.

وی تصریح كرد: باید تا سال 1390این مهم به انجام برسد و دانشجویان دوره های تكمیلی هر دانشگاه 10درصد كل دانشجویان باشد و باید یك سوم واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در میدانهای رقابت با دیگر دانشگاه‌ها مدال و نشان بیاورند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امروزه دنیا به سمتی پیش می‌رود كه دانشجویان و مراكز آموزشی عالی در حال زیاد شدن هستند و میدان رقابت تنگ تری می شود و كسی در این میدان موفق است كه از كیفیت بالاتری برخوردار باشد و ما هم به سمت كیفی نمودن در حال پیشرفت هستیم.

جاسبی خاطر نشان ساخت: باید جهت گیری ما در مسائل فرهنگی در راستای فرهنگ اصیل اسلامی و پر محتوای مكتبی باشد كه با تعالیم اسلامی می توانیم در دنیا معجزه كنیم و بدرخشیم.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب