سه شنبه , 21 آبان 1398
خانه / اخبار مالزی / جزایر کیش و لانکاوی مالزی خواهر خوانده می شوند

جزایر کیش و لانکاوی مالزی خواهر خوانده می شوند

بیا تو مالزی - با حضور مسئولان وزارت امور خارجه و مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش و همچنین نمایندگانی از کشور مالزی، جزیره کیش و جزیره “لانکاوی” خواهرخوانده می شوند.

 به گزارش روز جمعه اداره امور فرهنگی و روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش؛ در مراسمی که صبح یکشنبه در محل پردیس ملت در تهران برگزار خواهد شد دو جزیره کیش و لانکاوی با هدف جذب بیشتر گردشگران دو منطقه و برقراری پرواز بین این دو جزیره، خواهرخواندگی خود را جشن خواهند گرفت.

براساس این گزارش؛ سروزیر ایالت “کداح” مالزی با اشاره به اینکه جزایر کیش و لانکاوی می توانند از ظرفیت های گردشگری یکدیگر استفاده کنند، گفت: درصورت همکاری متقابل کیش و لانکاوی در زمینه گردشگری و با توجه به اینکه این دو جزیره مقاصد مورد علاقه گردشگران بویژه بین مسلمانان هستند روند رو به توسعه در هر منطقه سرعت بیشتری خواهد یافت.

مهدی خندق آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران که در مراسم خواهرخواندگی “جزیره کیش” و “جزیره لانکاوی” در تهران حضور خواهد داشت، این موضوع را نقطه عطفی در روابط گردشگری دو منطقه دانست.

ایالت “کداح” و جزیره لانکاوی در شمال کشور مالزی واقع شده و دارای سلطان و سروزیر است.

در حاشیه مراسم خواهرخواندگی کیش و لانکاوی نخستین نمایشگاه “کیش باغ ایرانی خلیج فارس” در محل پردیس ملت در تهران آغاز به کار خواهد کرد.
در این نمایشگاه سازمان منطقه آزاد کیش، شرکت های تابعه و برخی سرمایه گذاران بخش خصوصی جزیره کیش آخرین دستاوردهای خود را به نمایش می گذارند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =

قالب