خانه / اخبار مالزی / جسد رهبر تروریست های اندونزی برای تدفین به مالزی منتقل شد

جسد رهبر تروریست های اندونزی برای تدفین به مالزی منتقل شد

بیا تو مالزی -

جسد “نورالدین محمد تاپ” رهبر مالزیایی الاصل تروریست های اندونزی که سه هفته گذشته توسط پلیس این کشور کشته شد، برای دفن در روستای محل تولد خود، به مالزی منتقل شده است.

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از روزنامه استریت تایمز سنگاپور، جنازه تاپ امروز ساعت 2 بعدازظهر وارد فرودگاه بین المللی کوالالامپور شده و مستقیما به ایالت جوهور در جنوب این کشور به منظور دفن در روستای محل تولد وی منتقل شده است.
بر اساس این گزارش، جنازه این تبعه مالزیایی، قرار است جمعه بعد ازظهر در روستای “کمپونگ ملایو” در منطقه “پونتیان” در شمال ایالت جوهور در جنوب مالزی دفن شود.
این گزارش می افزاید که برادر و همسر تاپ که برای شناسایی جنازه وی به اندونزی مسافرت کرده بودند از مردم این کشور به علت صدماتی که وی در طول دوران اقامت خود به این کشور وارد کرده، عذر خواهی کرده اند.
نورالدین محمد تاپ که 41 ساله بوده جزء روسای شاخه نظامی شبکه ای تروریستی بود که در بمب گذاری های مهیبی در اندونزی مشارکت داشته است.
وی که مدت مدیدی دراندونزی ساکن بوده به مدت 8 سال تحت تعقیب پلیس این کشور بود که نهایتا سه هفته گذشته در یورش پلیس اندونزی به محل اقامت او در روستایی در مرکز استان جاوا به همراه چند نفر دیگر از افراد هم گروه خود کشته شد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =

قالب