دوشنبه , 31 شهریور 1399
خانه / اخبار مالزی / جشنواره ماساژ درمانی آسیا در مالزی گشایش یافت

جشنواره ماساژ درمانی آسیا در مالزی گشایش یافت

بیا تو مالزی -

"جشنواره ماساژ درمانی آسیا" روز جمعه در كوالالامپور پایتخت مالزی گشایش یافت …

به گزارش ایرنا، این جشنواره كه باهمكاری و حمایت وزارتخانه‌های گردشگری و توسعه همكاریهای تجاری مالزی و نیز انجمن هتلهای مالزی"(ام.ا.اچ) برپا شده، با حضورحدود ‪ ۵۰۰‬نفر از نمایندگان مراكز و صاحبان ماساژدرمانی داخلی و آسیایی آغاز بكار كرد.

هدف از برپایی جشنواره ماساژ درمانی آسیا توسعه وتقویت همكاریهای مراكز ماساژ درمانی در منطقه آسیا و نیز تبادل تجربیات، دانش و علوم ویژه این بخش میان كشورهای استفاده‌كننده از این نوع شیوه درمانی اعلام شده است.

خانم "شمسیه بنت یعقوب" معاون وزیر توسعه همكاریهای تجاری مالزی در كنفرانس خبری كه درحاشیه این جشنواره برگزار شد، با تاكید بر اهمیت بهره‌گیری از ماساژ درمانی در مالزی و دیگر كشورهای آسیایی بویژه جنوب شرق آسیا، خواستار توسعه همكاری كشورهای منطقه در این حوزه با هدف ارتقای سطح كنونی آن در آینده شد.

وی بااشاره به تاریخچه ماساژ درمانی در آداب و سنن دیرینه مالزی از تلاش كوالالامپور برای تبدیل این كشور به "مركز ماساژ درمانی منطقه آسیا" خبر داد.

خانم شمسیه گفت: مالزی در تلاش است با بهره‌گیری ازتجربیات مفید و سودمند تولیدكنندگان بومی داروهای گیاهی و تلفیق این تجربیات با دانش و علوم روز حداكثر بهره‌وری را در ارتقای سطح ماساژ درمانی به عمل آورد.

وی با تاكید بر اهمیت ماساژ درمانی به عنوان یكی از جاذبه‌های گردشگری مالزی و دیگر كشورهای آسیایی، تصریح كرد: ما درصدد آنیم كه با همكاری شركای خود درمنطقه، راه را برای ارتقای سطح بازار آسیایی این شیوه درمانی هموار كنیم.

معاون وزیر توسعه همكاریهای تجاری مالزی ارتقای سطح كنونی ماساژ درمانی در این كشور را از جمله عوامل مهم در رشد صنعت گردشگری و نیز در راستای برنامه كوالالامپور (وزارت گردشگری مالزی) باعنوان "دیدار از مالزی ‪"۲۰۰۷‬ در جذب بیشتر گردشگران خارجی حائز اهمیت خواند.

جشنواره ماساژ درمانی آسیا از روز جمعه در تالار اجتماعات هتل "سیتی‌تل" كوالالامپور، پایتخت مالزی گشایش یافته و تا روز یكشنبه ادامه می‌یابد.

همچنین ازجمله برنامه‌های جنبی این جشنواره برپایی نمایشگاه تجاری، نشست صنعتی و اهدای جایزه ماساژ درمانی سال ‪ ۲۰۰۷‬مالزی است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب