خانه / اخبار مالزی / حضور شركت ” تی ام نشنال مالزی ” در مزایده اپراتور سوم تلفن همراه

حضور شركت ” تی ام نشنال مالزی ” در مزایده اپراتور سوم تلفن همراه

بیا تو مالزی -

معاون سازمان تنظیم مقررات گفت: شركت " تی ام نشنال مالزی " برای حضور در مزایده اپراتور سوم اعلام آمادگی كرد…لطف الله سبوحی در گفت و گو با خبرنگار فناوری اطلاعات فارس با اشاره به تصویب تقاضای اپراتور منطقه ای اسپادان برای افزایش تعداد مشتركان از 30 هزار به 500 هزار مشترك در كمیسیون تنظیم مقررات، اظهار داشت: یكی از موضوعاتی كه موجب طولانی شدن مراحل رسیدگی به درخواست اسپادان شد، درخواست حضور سهام دار خارجی اسپادان در مزایده اپراتور سوم بود.

وی اضافه كرد: از آنجا كه سهامداران اپراتور های دیگر نمی توانند در مزایده اپراتور سوم حضور داشته باشند كمیسیون تنظیم مقررات این موضوع را به طور خاص مورد بررسی قرار داد.

معاون سازمان تنظیم مقررات گفت: كمیسیون نهایتا به حضور تی ام اینترنشنال در مزایده اپراتور سوم به شرط آزاد كردن سهام خود در اسپادان بعد از برنده شدن در مزایده اپراتور سوم رای داد.

سبوحی گفت: شركت تی ام نشنال مالزی این شرط را پذیرفته و آمادگی خود را برای حضور در مزایده اپراتور سوم اعلام كرده است.

وی ادامه داد: توسعه شبكه اسپادن به 500 هزار مشترك و درخواست دریافت لایسنس های جامعی همانند اپراتورهای دیگر موجب شد تا كمیسیون شرایطی را برای این شركت تعیین كند و ارایه مجوزهای جدید منوط به پذیرفتن شرایط اعلام شده توسط اپراتور اسپادان است.

وی خاطرنشان كرد: همین تكلیف برای مخابرات هم صادق است و از آنجا كه شركت مخابرات خود به تنهایی دارای پروانه است و سهام دار اپراتور اسپادان هم است باید به دلیل قانون منع سهام داری در دو اپراتور سهام خود را آزاد كند و طبق آخرین مصوبه شركت مخابرات باید ظرف دو سال سهام خود را به نحوی كه قانون رعایت شود تعیین تكلیف كند.

وی افزود: موضوعاتی همچون سهام دار بودن شركت مخابرات ایران از طریق مخابرات استان اصفهان در این اپراتور و اعلام نظر مجمع مخابرات در این رابطه باعث شد تا هماهنگی ها در این باره مقداری طولانی شود.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب