خانه / اخبار ایران / حمله حیوانات وحشی به پایتخت

حمله حیوانات وحشی به پایتخت

بیا تو مالزی -

كشف بزمجه 90 سانتیمتری در بوستان‌ و روباه در آپارتمان!…

یك بزمجه سرگردان در یكی از بوستان‌های‌ پایتخت و یك قلاده روباه در یك مجتمع مسكونی توسط آتش‌نشانان به مركز نگهداری از حیوانات تحویل داده شد.

مهدی یگانه، فرمانده آتش‌نشانان اعزامی به محل در این‌باره گفت: ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران روز شنبه با دریافت خبر مشاهده حیوانی در پارك مدرس در پشت ایستگاه 9 آتش‌نشانی، آتش‌نشانان این ایستگاه را به این محل اعزام كردند.

یگانه ادامه داد: بزمجه 90 سانتیمتری عصبانی كه به علت نامعلوم در محوطه پارك مدرس سرگردان و موجب ترس و وحشت شهروندان شده بود، توسط آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی و بدون هیچ‌گونه آسیبی، به دام افتاد و به مراكز نگهداری از این‌گونه حیوانات تحویل داده شد.

بزمجه

بزمجه

كشف روباه در آپارتمان!

خبر به دام افتادن بزمجه در جنوب پایتخت در حالی مطرح شد كه شب گذشته نیز یک قلاده روباه در موتورخانه یك ساختمان مسکونی در مركز پایتخت، توسط آتش‌نشانان كشف شد.

علیرضا جبارزاده، فرمانده نجات‌گران در این باره گفت: ساکنان یک ساختمان مسکونی پنج طبقه در تماس با سامانه 125 وجود این روباه را در ساعت 20:39 شب گذشته اطلاع رسانی کردند که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران گروه امداد و نجات 14 را به محل اعلام شده در میدان سلماس خیابان شهریار اعزام کرد و این روباه عصبانی را كه داخل موتورخانه‌ای در یك ساختمان محبوس شده بود را به دام انداختند.

به گفته وی، ساکنان مجتمع مسکونی به وسیله خاموش‌كننده CO2 و ایجاد بی‌حسی، از فرار این حیوان و آسیب احتمالی به دیگر ساکنان جلوگیری کرده بودند.

جبارزاده با اشاره به عملیات آتش‌نشانان افزود: گروه امداد و نجات با استفاده از تجهیزات ویژه بدون هیچ آسیبی این روباه را به دام انداخته و به باغ‌وحش پارک پردیسان تحویل دادند.

منبع:خبرگزاری ایسنا
منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب