خانه / اخبار مالزی / حمله شدید الحن ولیعهد جوهور به ماهاتیر و طرفداری وی از نجیب
حمله شدید الحن ولیعهد جوهور به ماهاتیر و طرفداری وی از نجیب

حمله شدید الحن ولیعهد جوهور به ماهاتیر و طرفداری وی از نجیب

بیا تو مالزی - تونکو اسماعیل، ولیعهد جوهور گفت، من میخواهم از این فرصت برای فرستادن پیام و بیان دیدگاهم به مردم عزیز جوهور استفاده کنم. توصیه من به مردم و بیان دیگاهم نه به عنوان یک سیاستمدار است بلکه بیشتر پیامی از قلبم به عنوان یک شاهزاده جوان که در خدمت مردمش می باشد است.

من هرگز کسانی که به Umno آسیب زدند را فراموش نمیکنم. کسانی فساد و پروکسی را به دنیا آوردند و می خواستند قدرت نهاد سلطنتی را بگیرند و تلاش کردند نیروی نظامی جوهور را منحل کنند.

من سال ۱۹۹۲ را فراموش نخواهم کرد. در آن زمان من یک بچه کوچک و شیطانی در مدرسه بودم. معلم هایم میگفتند، احمق نباش، فکر نکن شما از خانواده پادشاهی هستید، اگر تو را به ماهاتیر گزارش دهم، کارت تمام است.

با وجود سناریوی سیاسی که در حال حاضر در مالزی اتفاق می افتد، مردم باید در ارزشیابی آنچه که برای دولت و کشور ما مناسب است، هوشمند باشند. در حال حاضر مردم فقط آنچه سیاستمداران از طریق سخنرانی هایشان میگویند، می شنوند.

کسانی که وضعیت واقعی را میدانند، من و سلطان جوهور هستیم. ما اسرار و برنامه های آنها را میدانیم. همه به خوبی میدانند که وقتی سیاستمداری چیزی را میخواهد، وعده های شیرین میدهد.

من امیدوارم مردم فریب فرد دروغ گو و دو رو را نخورند. در حال حاضر او ( اشاره به دکتر ماهاتیر محمد دارد) در تلاش برای نجات کشور نیست، او بیشتر نگران این است که در آینده چه اتفاقی برای فرزندانش خواهد افتاد. حتی ثروتمندترین فرد در زمین قادر نخواهد بود سه میلیاردر را به دنیا بیاورد.

توصیه من به مردم جوهور این است که اگر شما با دولت مشکل دارید، صدای خود را بالا ببرید و بگذارید آنها آنچه میخواهید را بدانند. همه شما سلطان جوهور و من را دارید تا صدای شما را به بالاترین مقام در کشور انتقال دهد.

سلطان جوهور و من دیدگاه های خود را در مورد آنچه در آینده برای جوهور بهترین است، بیان کردیم. تمام جنبه ها مورد توجه قرار گرفته اند که نه تنها مدیریت جوهور را تحت پوشش قرار میدهد بلکه قصد دارد جوهور را تبدیل به یک نیروی اقتصادی در مالزی کند./توریست

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =

قالب