دوشنبه , 30 اردیبهشت 1398
خانه / اخبار مالزی / دانشگاه شهید بهشتی از مالزی انتقالی می پذیرد

دانشگاه شهید بهشتی از مالزی انتقالی می پذیرد

بیا تو مالزی -

دانشگاه شهید بهشتی برای پذیرش دانشجویان متقاضی انتقال به داخل کشور اعلام آمادگی کرد…

رایزنی علمی ایران در مالزی در بیانیه‌ای خطاب به دانشجویان ایرانی مقیم مالزی عنوان کرد که دانشگاه شهید بهشتی تهران، آمادگی خود را جهت بررسی و انتقال دانشجویان ایرانی مقاطع تحصیلات تکمیلی شاغل به تحصیل در خارج از کشور اعلام کرده است.

بر این اساس، علاقمندان می‌توانند تقاضای انتقال خود را با ذکر مشخصات فردی و تحصیلی از طریق ایمیل به دفتر رایزنی علمی ایران در مالزی ارسال نمایند.

در همین حال در راستای عملیاتی نمودن مفاد آیین‌نامه انتقال دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور به دانشگاه‌های داخل، دانشگاه حکیم سبزواری نیز آمادگی خود را برای پذیرش دانشجویان حوزه جنوب شرق آسیا در کلیه مقاطع تحصیلی و مطابق با رشته موجود در سیستم آموزش رسمی دانشگاه، برای بهمن ماه ۱۳۹۱ اعلام نموده است.

مطابق آیین نامه اجرایی دانشگاه حکیم سبزواری در این باره، پذیرش سنوات تحصیلی دانشجویان مطابق تعداد واحدهای گذارنده شده در دانشگاه مبدأ قابل محاسبه خواهد بود. علاوه بر این شهریه تحصیلی دانشجویان مطابق پذیرش سنوات تحصیلی از سقف کل شهریه مقطع مورد درخواست کسر خواهد شد.

دانشگاه حکیم سبزواری به منظور تسهیل، تسریع و اطمینان خاطر دانشجویان متقاضی از فرآیند پذیرش و نیز کاهش هزینه‌های سفر به ایران برای پیگیری امور انتقال و تحویل مدارک، اعلام کرده است که دانشجویان متقاضی در گام نخست می‌توانند با دفتر رایزنی علمی در مالزی تماس حاصل نمایند و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

 

منبع:توریست مالزی

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =

قالب