دوشنبه , 2 اردیبهشت 1398
خانه / اخبار جهان / دختری که از پدرش صاحب ۶ فرزند شد!

دختری که از پدرش صاحب ۶ فرزند شد!

بیا تو مالزی -

مرد اتریشى دخترش را بیست و چهار سال در زیر زمین خانه خود حبس كرد و از او صاحب شش بچه شد…

گزارشها حاکی است پدر وی دچارنوعی بیماری روانی بوده است.

به گزارش”صبح”به نقل از گوگل نیوز و بر طبق گزارش آسوشیتد پرس ، ژوزف فریتزل، مرد هفتاد و چهار ساله اى كه اكنون در بازداشت به سر میبرد، دختر خود را از سن یازده سالگى مورد آزار جنسى قراد داده بود و در سال ۱۹۸۴ او را به زیر زمین خانه شان برد و براى بیست و چهار سال در آنجا حبس كرد.صبح، تا چند روز پیش كه پلیس توسط اطلاعات مردمى موفق به یافتن و آزاد كردن دختر شد، كه اكنون ۴۲ سال دارد .

 الیزابت فریتزل، دختر قربانى ، كه سالها توسط پلیس ‘گم شده’ اعلام گردیده بود، پس از رهائى به پلیس گفت كه در طى این مدت به طور مداوم توسط پدرش مورد استفاده جنسى قرارمیگرفته،بارها حامله گشته است، و حد اقل شش بچه به دنیا آورده است .

 به گفته پلیس، سه تا از بچه ها با پدر و مادر بزرگ خود به سر میبرده اند، و سه تاى دیگر انها در همان زیر زمین همراه مادرشان محبوس بوده اند .

اخبارتکمیلی

————-

به گفته پلیس، الیزابت که هم اکنون ۴۲ ساله است، در سال ۱۹۸۴ میلادی “ناپدید” شده بود. زیرزمینی که الیزابت در آن زندانی شده بود، حدود شصت متر مربع است و برای خواب و پخت و پز و همچنین دسترسی به وسایل بهداشتی مجهز بوده است.

 یک سخنگوی پلیس گفت: “اتاق های این زیرزمین خیلی باریک و تنگ بوده اما به گفته الیزابت، پدرش و پدر فرزندانش به تدریج این مکان را بزرگتر کرده است.”

به گزارش”صبح”به نقل از بی بی سی،ظاهرا رزماری، همسر یوزف از ماجرای الیزابت و آنچه در زیرزمین خانه اش رخ می داده، بی اطلاع بوده است. رئیس اداره امور جنایی پلیس استان لور به بی بی سی گفت که بازجویی از یوزف اف تا مدت های ادامه خواهد داشت. پلیس زمانی وارد عمل شد که دختر نوجوان بیماری بنام کریستین برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

 مقام های بیمارستان که به شدت نگران کریستین بودند، خواستار دیدار با مادر او یعنی الیزابت شدند. پلیس می گوید متعاقبا، متهم الیزابت یعنی دخترش را به همراه دو کودک دیگر از زیر زمین خانه آزاد کرد. هنوز روشن نیست که دقیقا چه کسی و چگونه پلیس را با خبرکرده است.به گزارش صبح،الیزابت و کودکان وی هم اکنون تحت مراقبت های پزشکی و روان پزشکی قرار دارند. پلیس می گوید وی در حال حاضر از متهم صاحب سه دختر و سه پسر پنج تا بیست ساله است.

 به گفته بازرسان، سه کودکی که توسط پدر و مادر بزگشان بزرگ شده اند در بدو تولد به همراه نامه ای که در آن آمده بود الیزابت نمی تواند از آن ها مراقبت کند، به پدر و مادر بزرگشان واگذار شده بودند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

ترامپ پرداخت حق السکوت به بازیگر پورن از محل بودجه انتخابات را رد کرد

بیا تو مالزی - دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پرداخت حق السکوت به استورمی دانیلز، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =

قالب