خانه / اخبار جهان / دراکولا هم وجود دارد!

دراکولا هم وجود دارد!

بیا تو مالزی -

تصویری كه مشاهده می كنید متعلق به آنتونی پرودو می باشد . او كه هم اكنون در 78 سالگی در یكی از محله های ایالت كالیفرنیا در خانه ای نسبتا بزرگ زندگی می كند و بازنشسته مجله ی سورند اویك می باشد ادعا می كند در دوران جوانی در واقع نوعی خون آشام بوده است …

محاسبه ای كه ماهنامه ی دورتا با وی انجام داد او گفت : از دوران بلوغ به بعد احساس كردم از خون خوشم می آید اوایل آب تمشك یا میوه های شبیه به آن را می گرفتم و با حس اینكه خون است آن را می خوردم با تشریفات خاصی . مثلا جلوی آینه می ایستادم در اتاقم كه تاریك بود و تنها شمعی روشن می كردم كه رنگ محتویات لیوان و چهره ام را نشان دهد و از این كار لذت می بردم .

بعدها یعنی بین سنین 19 تا 21 سالگی از خون گنجشكها می خوردم . آنها را شكار می كردم یا از پرنده فروشی می خریدم و پس از بریدن گلوی آنها خونشان را می نوشیدم . كسی خبر نداشت ولی من از این كار لذت فراوان میبردم .

بعدها با سوزن انگشتانم را سوراخ می كردم و خون خودرا می خوردم كمی بعد با یكی از دوستان صمیمی ام كه متوجه حال عجیب من شده بود در میان گذاشتم و خواستم كمی از خون خود را به من بدهد او این كار را كرد و مقدار خیلی كمی از خون خودش را در ظرفی بمن داد و گفت بیشتر از آن دیگر غیرمنطقی است و نمی تواند كمكم كند .

ولی از همان سالها تا نزدیك 34 سالگی به خوردن خون پرندگان و خودم می پرداختم و علاقه ام كم نشده بود البته نمی دانم چرا و لی چهره ام تغییر كرده بود . زیر چشمانم گود بود و دهان و زبانم سرخ بود كمی عجیب بود . د ر آن سال ازدواج كردم و بخاطر همسرم مجبور شدم دیگر خون نخورم چون مرا می دید و شاید جدا میشد . 3 فرزند هم دارم كه ظاهرا هیچ كدام علاقه ای به خون ندارند . آنها در حال حاضر فرزندانی هم دارند و گاهی نوه هایم را می بینم .

حالا پس از 44 سال بیشتر شبیه خون آشامان شدم در حالیكه 44 سال است دیگر خون نخورده ام . بعضی كودكان از من فرار می كنند البته ناراحت نمی شوم زیرا در آن سالها به كسی صدمه نرساندم و بابت پرندگان هم اغلب اوقات پول داده بودم بنابراین حقی بر گردنم نیست .

پس از فاش كردن این موضوع مدتی پلیس تحت نظرم گرفت ولی وقتی با مشكلی مواجه نشد پیگیری را قطع كرد .

او لبخند زد تا ما عكسی از او بگیریم . از اینكه رازش را فاش كرده بود نه خوشحال بود نه ناراحت . می گفت : اتفاق خاصی نیفتاده است فقط دیدم بد نیست مردم بدانند دراكولا وجود دارد . اما دراكولایی كه در فیلمها هست خیلی نامهربان و سنگدل است .

او تاكنون بخاطر این حسش به پزشك مراجعه نكرده بود و برایش خیلی هم مهم نبود كه دلیل خون آشام بودنش در شروع جوانی تا 34 سالگی را بداند .

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

ترامپ پرداخت حق السکوت به بازیگر پورن از محل بودجه انتخابات را رد کرد

بیا تو مالزی - دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، پرداخت حق السکوت به استورمی دانیلز، …

3 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشی مطلب های خوبی گذاشتی در مورد دراکولا یک اشتباه داره

  خط 4 نوشتی محاسبه و این اشتباه است مساحبه درستشه
  ولی در کل خوشم اومد برای همین بیا تبادل لینک کنیم ::

  من را با نام
  دانلود جدیدترین فیلم ها ی سینماییwww.Loveech.com

  لینک کنید بعد اطلاع دهید تا شما رو هم لینک کنم

  راستی عناوین مهم سایت :
  دانلود جدید ترین فیلم های دنیا
  نرم افزار موبایل
  بازی موبایل
  موسیقی متن
  طراحی بنر و لوگو 100% رایگان
  و آشنایی با نرم افزار های موزیک ساز

  موفق باشی

 2. OK :-* خوب بود

 3. دوست عزیز ممنون از اینکه اشکال میگیری ولی اشکال خودت رو هم درست کن مصاحبه درسته با سین غلطه!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + دو =

قالب