خانه / اخبار مالزی / دردسرهای دزدی یک موسیقی محلی متعلق به اندونزی برای مالزیایی ها

دردسرهای دزدی یک موسیقی محلی متعلق به اندونزی برای مالزیایی ها

بیا تو مالزی -

رئیس شورای امنیت مالزی از آمادگی تمامی سازمان های مربوطه و آژانس های اطلاعاتی این کشور برای مقابله با هرگونه تجاوز خارجی به دنبال برخی تهدیدات از سوی یک گروه افراطی اندنزیایی خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از روزنامه نیواستریتز تایمز، محمد تاج الدین عبدالوهاب در گفتگو با خبرنگاران افزود: به تمامی سازمان های مربوطه بویژه در مناطق مرزی این کشور فرمان آماده باش صادر شده و این کشور آماده مقابله به هرگونه تجاوز خارجی است.
بنا به این گزارش، وی همچنین خاطرنشان ساخت که نیروهای هوایی، دریایی و زمینی این کشور همه اقدامات و استراتژی های لازم برای مقابله با هرگونه تحرکی خارجی علیه کشور را تدارک دیده و در آماده باش کامل بسر می برند.
فرمانده کل پلیس مالزی نیز در گفتگو با خبرنگاران از آماده باش کامل نیروهای پلیس، بازرسان اداره مهاجرت این کشور در فرودگاه ها، مبادی مرزی، بنادر و دیگر نقاط حساس این کشور خبر داد.
این گزارش می افزاید: یک گروه اندونزیایی موسوم به “بندرا” به مالزی اعلام جنگ داده و تهدید کرده است که قصد دارد تا فردا یک هزار و 500 جنگجو از طریق زمین، هوا و دریا به این کشور اعزام کند.
گروه بندرا یک گروه اندونزیایی تندرو با بیش از یک هزار و پانصد عضو است که نسبت به سرقت آثار فرهنگی این کشور از سوی مالزی و نیز بدرفتاری با کارگران اندونزیایی در این کشور به شدت معترض است.
در همین حال یک سخنگوی وزارت امور خارجه اندونزی تهدید این گروه اندونزیایی علیه مالزی را لفاظی دانسته و تاکید کرده است که هیچ گونه حمله ای از سوی اندونزی علیه مالزی هرگز صورت نخواهد گرفت.
توکو فیصل شاه ضمن با اشاره به لزوم احترام به روابط حسنه بین دو کشور خاطرنشان ساخت در صورتی که گروه “بندرا” از چارچوب قانون خارج شوند، این دولت اقدامات قانونی علیه آنها اتخاذ خواهد کرد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب