خانه / اخبار ایران / درگیری خونین پلیس با زنان در میدان هفت تیر تهران

درگیری خونین پلیس با زنان در میدان هفت تیر تهران

بیا تو مالزی -

كانون زنان ایرانی :تذكر ماموران نیروی انتظامی به دختران جوان در مورد بدحجابی باعث درگیری در میدان هفت تیر تهران شد…

امروز(یكشنبه) صبح و عصر در پی اجرای طرح مبارزه با بدحجابی تعدادی از ماموران وی‍ژه این طرح با دختران جوان درگیر شدند. به گفته شاهدان عینی، ماموران سعی در دستگیری و بازداشت این زنان داشتند و با مقاومت آنان چند تن از مردان حاضر در میدان هفت تیر نیز با ماموران به بحث پرداختند.
یكی از مغازه داران میدان هفت تیر در این باره گفت: "ماموران زن به سه دختر25 تا 30 ساله در باره حجابشان تذكر دادند، اما این تذكر با لحن تندی انجام گرفت كه باعث برانگیختن واكنش آنها شد.
یك پلیس زن سعی داشت با كشیدن دست یكی از دختران سعی در سوار كردن او به ماشین داشته باشد، اما او حاضر به سوار شدن نبود. مامور مرد هم با پای خود به ساق پای زن جوان زد. این ماجرا باعث دخالت مردم شد. این سه زن سرانجام توسط حاضران در میدان هفت تیر از صحنه خارج شدند و با یك ماشین سمند از صحنه دور شدند."
آنها در حالی سوار ماشین شدند كه لباس هایشان در جریان درگیری پاره شده بود و دیگر حجابی بر سر نداشتند.

یكی از رانندگان تاكسی خطی نیز در باره درگیری صبح در میدان هفت تیر گفت: "امروز صبح هم ماموران با رفتار تندی دختر جوانی را به دلیل بدحجابی كشان كشان سوار خودرو نیروی انتظامی كردند و با خود بردند. فریاد های این دختر جوان اعتراض های مردم را نیز برانگیخت."
به گفته او در درگیری بعد از ظهرمیان مردم و پلیس مادر و دختری كه از سوی ماموران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند در حالی كه صورت خونیشان را به ماموران پلیس نشان می دادند در اعتراض به این نوع برخورد روسری خود را از سر برداشتند."
گفته می شود این مادر و دختر با موبایلشان مشغول فیلم برداری از برخورد خشن پلیس با زنان بودند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

یک دیدگاه

  1. موردشور پلیسو ببره موفت خورا برایه خودشون دستک دمبک راه انداختن.مملکتو کثافت برداشته افتادن تو خیابونا با پوله بیت المال سوار ماشین میشن بنزین اضافی .مانتوت کوتاه موهات بیرون اخه به شماها چه موردشورتونو ببرن جوز گناهو بدبختی چیزه دیگری برای ایران نیاوردین هرزگی داره بیداد میکنه.خدا لعنتتون کنه اسلام الکی دینه الکی .هر کس هر جور دوست داره میتونه باشه به شماها چه یع نفر نیست بگه میلیونی میخورن میبرن از مملکت پره معتاد شده جامعه چرا به سراغه اونا نمیرین.پدر سوختها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب