دوشنبه , 12 خرداد 1399
خانه / اخبار ایران / دستور توقف”سرو ناهار” برای مسافران هوایی

دستور توقف”سرو ناهار” برای مسافران هوایی

بیا تو مالزی -

سرو ناهار برای مسافران در ماه مبارک رمضان  متوقف شد…

وزیر راه و شهرسازی طی ابلاغیه‌ای، به شرکت‌های هواپیمایی دستور داد که سرو ناهار برای مسافران در ماه مبارک رمضان را متوقف کنند. 

هفته گذشته بود که برخی خبرگزاری‌ها به نقل از نمایندگان خبری را منتشر کردند که براساس آن، در برخی خطوط هوایی کشور در ماه مبارک رمضان برای مسافران ناهار سرو می‌شود. 
بر همین اساس علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی طی ابلاغیه‌ای به شرکت‌های هواپیمایی دستور داد که سرو ناهار برای مسافران در ماه مبارک رمضان را متوقف کنند. 

حجت‌الاسلام محمود نبویان با تأیید این خبر گفت که “اخیراً حجت‌الاسلام آقاتهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس طی نامه‌ای به وزیر راه خواستار توقف سرو ناهار برای مسافران خطوط هوایی در ماه رمضان شده بود و وزیر نیز این مسئله را فوراً به سازمان هواپیمایی ابلاغ کرد.” 
وی افزود: بنده اخیراً با رئیس سازمان هواپیمایی گفت‌وگو کرده و وی از ابلاغ این دستور وزیر به تمام شرکت‌های هواپیمایی خبر داد. 

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: براساس این ابلاغیه، شرکت‌های هواپیمایی از این پس حق سرو ناهار برای مسافران در ماه رمضان را نخواهند داشت البته مسافران ممکن است که به دلیل مسافر بودن و یا بیماری اقدام به خوردن ناهار کنند و این شرعاً مجاز است. 
نبویان اضافه کرد: اینکه مسئولان، مسافران خطوط هوایی کشورمان را در ماه مبارک رمضان به خوردن ناهار دعوت کنند، چنین چیزی شرعاً ممنوع است. 
وی در پایان این گفت‌وگو ابراز امیدواری کرد که این ابلاغیه فوراً اجرایی شود.

 

منبع:خبرگزاری آنا

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب