دوشنبه , 30 اردیبهشت 1398
خانه / اخبار ایران / دلیل عجیب کمبود برخی داروها در کشور

دلیل عجیب کمبود برخی داروها در کشور

بیا تو مالزی -

یکی از دلایل کمبود دارو  آتش‌سوزی‌های چند ماه اخیر است…

بر اساس بررسی‌های یک دستگاه دولتی، یکی از دلایل کمبود دارو و مواد اولیه تولید آن در شرایط فعلی در کشور، آتش‌سوزی‌های متعددی است که طی چند ماه اخیر اتفاق افتاده است.

بر اساس بررسی‌های یک دستگاه دولتی، یکی از دلایل کمبود دارو و مواد اولیه تولید آن در شرایط فعلی در کشور، آتش‌سوزی‌های متعددی است که طی چند ماه اخیر اتفاق افتاده و خسارت‌های زیادی را به تأسیسات، خطوط تولید و انبارهای شرکت‌های واردکننده و تولیدکننده این اقلام وارد کرده و هم اکنون جبران این معضل، با دشواری و صرف هزینه و زمان قابل توجهی امکان پذیر است.

* دولت درخواست دیوان محاسبات برای ارسال مصوبات هیئت عامل بانک مرکزی را رد کرد

 

در حالی که دیوان محاسبات کل کشور چندی پیش در نامه ای به بهمنی رئیس کل بانک مرکزی خواستار ارسال کلیه مصوبات هیئت عامل بانک مرکزی و مصوبات شورای پول و اعتبار طی سال های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ به این نهاد نظارتی شده بود، بهمنی این موضوع را به مسئولان ارشد دولتی ارجاع داد که آنها این خواسته را مغایر با وظایف قانونی دیوان محاسبات دانستند و به رئیس کل بانک مرکزی تأکید کردند که نباید چنین اقدامی را انجام دهد.

 

منبع:روزنامه خراسان

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

یک دیدگاه

  1. بر اساس بررسی‌های یک دستگاه دولتی، یکی از دلایل کمبود دارو و مواد اولیه تولید آن در شرایط فعلی در کشور، آتش‌سوزی‌های متعددی است که طی چند ماه اخیر اتفاق افتاده است.
    کمتر خالی بندی نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − چهار =

قالب