دوشنبه , 31 شهریور 1399
خانه / اخبار ایران / ده‌نمكی به دنبال از بین بردن ارزشهاست

ده‌نمكی به دنبال از بین بردن ارزشهاست

بیا تو مالزی -

“امیدوارم ده‌نمكی را از ساخت فیلم ممنوع كنند”…

امیدوارم فردی پیدا شود كه برای همیشه مسعود ده‌نمكی را از ساخت هرگونه فیلمی منع كند.رضا ایرانمنش،بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت:در وضعیت روحی و جسمی خوبی بسر نمی‌برم ،ولی خدارا شكر می‌كنم كه از بیمارستان مرخص شدم.
وی افزود:‌من جزء مظلومان هستم و متاسفانه با وضعیت فعلی سینما هیچگونه پیشنهادی به امثال ما نمی‌شود.
وی اظهار داشت:گاهی پیشیمان می‌شوم از اینكه شش سال از عمر خود را به تحصیل در هنر گذراندم و اكنون باید شاهد ساختن آثار جنگی و دفاع مقدس از سوی افرادی چون مسعود ده‌نمكی باشیم.
وی ابراز داشت:او در اخراجی‌های (۱) به مسخره كردن جنگ و درسری دوم به دست انداختن آزادگان پرداخت و اكنون هم می‌خواهد اثری مربوط به شهدای گمنام بسازد.
وی افزود:خیلی از شهدای ما پلاك‌های خود را مخفی می‌كردند كه ناشناس بمانند؛ولی ده‌نمكی به دنبال از بین بردن ارزشهاست و امیدوارم كسی پیدا شود كه او را از ساخت هرگونه اثری در سینما منع كند.
وی ادامه داد:اگر قرار باشد فیلمی در این خصوص ساخته شود ،باید جلوی دوربین “حاتمی‌كیا” و “شورجه” رود كه خود بچه جنگ بوده‌اند.
وی خاطرنشان كرد:‌ما برای بدست آوردن این انقلاب بسیار زحمت كشیده‌ایم و نباید بگذاریم امثال ده‌نمكی همه ارزش های ما را زیر سوال برند.

 

منبع:سایت الف

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب