خانه / اخبار مالزی / دو لایحه موافقتنامه میان دولت ایران با دول مالزی و بلاروس تصویب شد

دو لایحه موافقتنامه میان دولت ایران با دول مالزی و بلاروس تصویب شد

بیا تو مالزی -

نمایندگان مجلس دو لایحه موافقتنامه حمل و نقل هوایی، معاضدت حقوقی در امور مدنی و كیفری بین كشور ایران و دول مالزی و بلاروس را تصویب كردند…به گزارش خبرنگار امور مجلس خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس گزارش كمیسیون عمران در مورد لایحه موافقتنامه سرویسهای حمل و نقل هوایی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت مالزی را بررسی و آنرا تصویب كردند.

نمایندگان مجلس همچنین با بررسی گزارش كمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در مورد لایحه موافقتنامه معاضدت حقوقی در امور مدنی و كیفری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بلاروس آنرا تصویب نهایی كردند.

همچنین در ادامه جلسه علنی امروز لایحه احكام و مصوبات بیست و سومین كنگره اتحادیه جهانی پست منعقد شده در سال 2004 میلادی بخارست به تصویب نمایندگان رسید.

این لایحه شامل اساسنامه اتحادیه جهانی پست مشتمل بر 33 ماده، هفتمین پروتكل الحاقی به اساسنامه اتحادیه جهانی پست مشتمل بر 6 ماده قرار داد پستی جهانی مشتمل بر 38 ماده، پروتكل نهایی قرار داد پستی جهانی مشتمل بر 15 ماده، آئین نامه عمومی اتحادیه جهانی پست مشتمل بر 35 ماده و موافقتنامه به سرویسهای پستی مشتمل بر 23 ماده است كه به تصویب نمایندگان رسید.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 12 =

قالب