خانه / اخبار مالزی / رئیس برناما از آزادی مطبوعات در مالزی سخن گفت

رئیس برناما از آزادی مطبوعات در مالزی سخن گفت

بیا تو مالزی -

رییس خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، بر وجود "آزادی مطبوعات" در این كشور تاكید كرد…

به گزارش روز پنجشنبه برناما، "ازمان اوجانگ" گفت: مالزیایی‌ها تا این اندازه از آزادی بیان برخوردارند كه حتی اگر احساس كنند رسانه‌های اصلی كشور قادر به ارایه دیدگاههای آنها نیستند، می‌توانند از رسانه‌های موجود دیگر در بیان عقاید و نظرات خود بهره گیرند.

اوجانگ كه شامگاه چهارشنبه در یك برنامه زنده میزگرد تلویزیونی با حضور "ماهانی زین‌العابدین" مدیركل موسسه مطالعات بین‌المللی و استراتژیك مالزی سخن می‌گفت، همچنین بر لزوم وجود مسوولیت توام با آزادی بیان تاكید كرد.

وی گفت: اقبال عمومی به خرید مطبوعات پرتیراژ همراه دولت در مالزی گواه بر برخورداری رسانه‌های این كشور از اعتبار در میان شهروندان است.

خانم ماهانی نیز با اشاره به عصر كنونی گسترش اطلاعات و ارتباطات برلزوم دقت شهروندان در اخذ اطلاعات از منابع موثق و صحیح تاكید كرد.

وی افزود: جهان كنونی ازطریق گسترش اطلاعات و ارتباطات به طرق مختلف به جهانی بدون مرز تبدیل شده و باید هوشیار باشیم كه هر آنچه در مالزی اتفاق می‌افتد تمام جهان از آن باخبر خواهد شد.

مدیركل موسسه مطالعات بین‌المللی واستراتژیك مالزی از شهروندان مالزیایی خواست تا پیش از هر اقدامی به تبعات و بازتاب آن در جهان بیندیشند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب