چهارشنبه , 4 اردیبهشت 1398
خانه / اخبار مالزی / رانندگی در پوتراجایا

رانندگی در پوتراجایا

بیا تو مالزی -

در پوتراجایا به علایم راهنمایی اعتماد نکنید!

روزنامه استار مالزی در گزارشی به قابل اعتماد نبودن علایم راهنمایی و رانندگی در پوتراجایا پرداخت.

 در این گزارش آمده است: رانندگی در پوتراجایا می‌تواند تجربه جدیدی و خوبی برای شمار به ارمغان بیاورد و مناظر زیبای این شهر به همراه سیستم روشنایی خیابان‌های آن برای هر راننده‌ای جذاب است.

در همین حال در پوتراجایا برخی از پل‌ها معماری پیشرویی داشته و برخی دیگر از فرهنگ و سنن محلی و قدیمی مالزی خبر می‌دهند. ساختمان‌های این شهر نیز از معماری‌های مدرنی بهره می‌برند و این شهر خانه برخی از وزیران و دولتمردان مالزی است.

با تمام این وجود، این زیبایی‌ها برای راننده‌ای که مسیر خود را گم کرده است اهمیت چندانی ندارد زیرا وی تلاش می‌کند تا راه خود را در این شهر پیدا کند.

بسیاری از رانندگان به ویژه آنهائیکه برای اولین بار به پوتراجایا می‌روند از گمراه کننده بودن علائم راهنمایی و رانندگی در این شهر گلایه دارند و معتقد هستند که این علایم به اتلاف وقت آنها منجر شده است.

در این راستا یکی از افرادی که برای درمان خود باید ماهانه به بیمارستان پوتراجایا برود می‌گوید که پیدا کردن راه برای خروج از پوتراجایا کار دشواری است.

این گزارش به گلایه افراد دیگری نیز که تجربه گم شدن در پوتراجایا را دارند نیز پرداخته و سپس سراغ یکی از مسئولین شهری پوتراجایا رفته است. عمیری هاشم، مدیر طراحی شهری پوتراجایا در خصوص این ضعف می‌گوید: رانندگان باید از حرکت با سرعت زیاد در این شهر خودداری کنند تا بتوانند علایم راهنمایی و رانندگی را به دقت ببینند. آنها همچنین می‌توانند از نقشه‌های موجود برای پیدا کردن راه خود بهبره ببرند.

این اظهارات در حالی صورت می‌گیرد که گفته می‌شود برخی از درختان نیز مانع از دیده شدن علائم راهنمایی و رانندگی در پوتراجایا می‌شوند.

 

منبع:توریست آنلاین

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =

قالب