دوشنبه , 27 خرداد 1398
خانه / اخبار مالزی / رقابت شدید شبکه های لس آنجلسی برای ثبت شرکت در مالزی

رقابت شدید شبکه های لس آنجلسی برای ثبت شرکت در مالزی

بیا تو مالزی -

برخی شبکه های تلویزیونی لس آنجلسی به تازگی تلاش های گسترده ای را برای ثبت شرکت در مالزی و فعالیت در این کشور آغاز کرده اند…

به گزارش ایرنا از مالزی، با توجه به ممنوعیت فعالیت شبکه های تلویزیونی در مالزی و ممنوعیت استفاده از ماهواره در این کشور و انحصار استفاده از ماهواره در دست شرکت آسترو، تلاش شبکه های لس آنجلسی برای تاسیس شبکه تلویزیونی در مالزی به جایی نرسیده است.
بر اساس این گزارش، به دنبال ناکامی این شبکه ها در تاسیس تلویزیونی در حال حاضر این شبکه ها مشغول رقابت با یکدیگر برای ثبت شرکت در مالزی هستند.

از سویی به دلیل مشکلات سنگین برخی از این شبکه ها، دلالان آنها در مالزی حضور یافته و در بین شرکت های ایرانی فعال در مالزی مشغول تبلیغ برای جذب آگهی تبلیغاتی در این شبکه ها هستند که تاکنون سود چندانی عاید این شبکه ها نشده است.

تنها موفقیت این شبکه ها برای جذب تبلیغات فعالیت های اقتصادی در مالزی مربوط به شرکت “پ.ت” با مدیریت فردی به نام “ف.چ” است که در زمینه برگزاری کنسرت خواننده های لس آنجلسی در مالزی فعال بوده و اخیرا نیز بر اساس اطلاعات رسیده به دلیل صدور ویزای جعلی و تحت تعقیب قرار گرفتن از سوی پلیس مالزی، از این کشور متواری است.

این هفته فردی به نام “ح.ش” مدیر و مجری یکی از شبکه های لس آنجلسی به همراه خانم “ژ.ح” مدیر تبلیغات خود به کوالالامپور آمده بود تا بتواند آگهی تبلیغات شرکت های ایرانی فعال در زمینه اقتصادی و تجاری را برای پخش در شبکه خود جذب کند که چندان موفقیتی کسب نکرده است.

این فرد برای جذب آگهی و اخذ همکاری بسیاری از شرکت های ایرانی فعال در مالزی به آنها مراجعه کرده اما بیشتر آنان جواب رد به این فرد داده اند.

از سویی فرد دیگری به نام “ا.ق” مدیر یکی دیگر از شبکه های لس آنجلسی نیز شرکتی را در مالزی به ثبات رسانده و قراراست این هفته دفتر خود را در کوالالامپورافتتاح و درزمینه تولید موسیقی و کلیپ هایی از خواننده های لس آنجلسی و دیگر خواننده ها در مالزی فعالیت کند.

برگزارکننده کنسرت های لس آنجلسی که با برخی منابع مالی مشکوک اقدام به برگزاری کنسرت های پرهزینه در بزرگترین و گران ترین سالن های شهر کوالالامپور می کرد، در حال حاضر متواری است و مدیر این شبکه لس آنجلسی تلاش دارد که از این خلاء برای دعوت از خواننده های مبتذل لس آنجلسی به منظوراجرای برنامه و ضبط موسیقی در مالزی استفاده کند.

 

اینک پس از دبی ، مالزی هدف دلالان لس آنجلسی قرار گرفته است.

اخبار مرتبط :
تاخت و تاز اماراتی‌ها با پول‌های بی‌زبان ایرانی و هشداری برای مهاجرت به مالزی

 

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

مالزی 61 ساله شد

بیا تو مالزی - مردم مالزی جمعه در حالی شصت و یکمین سالروز تولد این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =

قالب