پنج شنبه , 1 اسفند 1398
خانه / اخبار مالزی / رویدادهایی که نباید از دست بدهید

رویدادهایی که نباید از دست بدهید

بیا تو مالزی -

رویدادهای روزهای آینده کوالالامپور…

طی روزهای آینده رویدادهای مهمی در کوالالامپور به وقوع خواهد پیوست که حضور در آنها را به شما توصیه می‌کنیم.

 

رویدادی سرشار از موسیقی و آواز. اگر اهل موسیقی هستید می‌توانید در این رویداد شرکت کنید و 100 آهنگ از برترین آهنگ‌های جهان را با اجرای زنده بشنوید و تماشا کنید.

این رویداد در روز 24 اکتبر و در کلاب StageKLبرگزاری خواهد شد و درهای کلاب از ساعت 7:30 بر روی عموم باز خواهد شد. حضور در این رویداد رایگان بوده و تنها نیاز است تا یک نسخه از شماره ماه اکتبر مجله تایم‌آوت کوالالامپور را به همراه داشته باشید.

اطلاعات بیشتر در این خصوص در لینک زیر موجود است: http://www.timeoutkl.com/

گروه راک مشهور فنلاندی FORKنیز تا روز 28 اکتبر در پتالینگ جایا به اجرای زنده خواهند پرداخت که می‌تواند برای علاقه‌مندان به موسیقی راک لحظات به یادماندنی را به همراه داشته باشد. آغاز این برنامه از ساعت 8:30 بعدازظهر بوده و بلیط‌های 85، 105، 125 و 145 رینگیتی برای حضور در این برنامه در نظر گرفته شده است.

اطلاعات بیشتر در این خصوص را می‌توانید در لینک زیر پیدا کنید: http://www.pjlivearts.my/

فستیوال سالانه Rockawayنیز با حضور هنرمندان نام آشنا در پیست اتومبیلرانی سپانگ برگزار خواهد شد. امروز تنها روزی است که می‌توانید در این رویداد شرکت کنید و باید بدانید که بلیط‌های این رویداد 138 رینگیت(پیش‌فروش) و 178 رینگیت (فروش در محل) تعیین شده است. اطلاعات بیشتر در این خصوص در آدرس اینترنتی http://redtix.airasia.com/موجود است.

کلاب زوک در خیابان امپنگ نیز میزبان یکی از اعضای گروه مشهور Black Eyed Peasاست. جیم لوئیز گومز که بیشتر با نام تابو(Taboo) شناخته می‌شود امروز 20 اکتبر به اجرای برنامه خواهد پرداخت و ورودی خانم‌ها 58 رینگیت و آقایان 68 رینگیت به همراه یک نوشیدنی تعیین شده است.

اطلاعات بیشتر در این خصوص را می‌توانید از لینک http://www.zoukclub.com.my/دریافت کنید.

 

منبع:توریست آنلاین

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =

قالب