یکشنبه , 26 خرداد 1398
خانه / اخبار ایران / رییس جمهور در افتتاحیه بیمارستان سینا

رییس جمهور در افتتاحیه بیمارستان سینا

بیا تو مالزی -

احمدی نژاد: خانم دستجردی کار «درمان» را نور علی نور کرد…

رئیس جمهور در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمارستان سینا گفت: امروز ما بهترین متخصصان پزشکی و باهوش‌ترین کادر درمانی را در کشور داریم و مدیریت خوب خانم دستجردی نیز کار را نور علی نور کرده است.

 محمود احمدی‌نژاد در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمارستان سینا که در محل این بیمارستان برگزار شد،  گفت: اهمیت سلامت و درمان آنقدر آشکار است که نمی‌توان آن را انکار کرد و مردم نه تنها در کشور ما بلکه در دنیا نیز سهم قابل توجهی از منابع خود را به آن اختصاص می‌دهند و سرمایه‌گذاری‌های فراوانی برای بهداشت و سلامت صورت می‌گیرد.

وی افزود: خوشبختانه کشور ما در بحث بهداشت و درمان سابقه بسیار طولانی دارد و خدمات فراوانی چه از نظر پژوهشی، توسعه و دانش و نیل به سطوح بالاتر علمی و چه خدمات گوناگون به مردم صورت می‌گیرد.

احمدی‌نژاد گفت: امروز ما بهترین متخصصان پزشکی و باهوش‌ترین کادر درمانی را در کشور داریم و مدیریت خوب خانم دستجردی نیز کار را نور علی نور کرد. امیدوارم باز شدن این راه سبب شکفتن استعدادهای عظیم شده و در خدمت ملت ایران و جامعه بشری قرار گیرد.

وی با اشاره به تکمیل و بازسازی ساختمان افتتاح شده، افزود: اینکه شما بتوانید ساختمانی متعلق به وزارت آموزش و پرورش را بگیرید و آن را دوباره از نو بازسازی کنید، نیازمند تلاش‌های گوناگونی است و شاید از ساختن یک ساختمان نیز سخت‌تر باشد.

رئیس جمهور تصریح کرد: خوشبختانه در بازدید از این بیمارستان طراحی کاملا ایرانی انجام شده بود و من به تمام کسانی که در توسعه و بازسازی این بیمارستان نقش داشتند تبریک می‌گویم.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه بیمارستان سینا محل اصلی مراجعات مردمی و تصادفات در مرکز و جنوب تهران است، گفت: من از خانم دستجردی می‌خواهم تا روند نوسازی بیمارستان‌ها را سرعت بدهند، چرا که ما 4 تا 5 بیمارستان در جنوب تهران داریم که نیاز به بازسازی دارند.

وی همچنین با اشاره به ضرورت بازسازی بیمارستان حضرت امام(ره) گفت: البته کارهایی در این خصوص صورت گرفته است، اما لازم است تا بازسازی این بیمارستان سریع‌تر صورت گیرد.رئیس جمهور با اشاره به ساختمان قدیمی بیمارستان سینا ادامه داد: ساختمان قدیمی این بیمارستان نیز می‌تواند به عنوان یک میراث فرهنگی مورد بازسازی قرار بگیرد.در پایان احمدی‌نژاد از تمام دست‌اندرکاران، پرستاران و کادر بیمارستان سینا بخاطر خدمت به بیماران و تلاش برای بهبود آنان تشکر کرد.

 

منبع:خبرآنلاین

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − چهار =

قالب