خانه / اخبار ایران / زیان هنگفت سرمایه داران ایرانى از بحران مالى امارات

زیان هنگفت سرمایه داران ایرانى از بحران مالى امارات

بیا تو مالزی - بحران مالى امارات در بهار آینده به اوج مى رسد و دست كم ۲ سال ادامه خواهد داشت
ایرانى هایى كه در زمینه خرید املاك در امارات فعال بودند، به دلیل ایجاد محدودیت هاى جدید در اعطاى وام و امتیازات مالى، بیشترین ضرر را متحمل شده اند

رشد اقتصادى امارات براى سال آینده ۶‎/۹ درصد پیش بینى شده بود كه با بحران مالى اخیر كارشناسان پیش بینى كرده اند این رشد براى سال آینده تنها به ۲‎/۴ درصد مى رسد. همچنین براین اساس، بحران مالى امارات تا بهار آینده به اوج خود مى رسد و این بحران دست كم تا دو سال آینده ادامه خواهد داشت.

این گزارش مى افزاید: كارشناسان اقتصادى معتقدند ، امارات هرگز نمى تواند به دوران شكوفایى قبل از بحران برگردد. تعدادى از ایرانیان كه به امید سرمایه گذارى و با هدف كسب سود بیشتر در بخش هاى مختلف امارات سرمایه گذارى كرده بودند نیز از آثار زیانبار این بحران بى نصیب نماندند.

براساس این گزارش، میزان ضرر و زیان ایرانیان دقیقاً مشخص نیست اما وضعیت ایرانیان متضرر از بحران مالى در این كشور در سه گروه قابل بررسى است. ایرانیانى كه در زمینه خرید و سرمایه گذارى املاك در امارات فعال بوده اند هم اكنون به دلیل محدودیت هاى جدید در اعطاى وام و امتیازات مالى بیشترین ضرر را متحمل شده اند. همچنین ایرانیانى كه در زمینه بورس امارات فعالیت داشته اند با توجه به كاهش ۷۰ درصد ارزش سهام در این كشور ضرر هنگفتى كرده اند. ایرانیانى كه در امر خرید و فروش و مبادلات بازرگانى فعالیت دارند هم با مشكل تأمین اعتبارات و وام مواجه شده اند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − سه =

قالب