چهارشنبه , 4 اردیبهشت 1398
خانه / اخبار ایران / سرمایه گذاران ایرانی در رده بیست و ششم قرار گرفتند!

سرمایه گذاران ایرانی در رده بیست و ششم قرار گرفتند!

بیا تو مالزی -

سرمایه‌گذاری خارجی‌ها در بازار مالی ابوظبی در 11 ماه گذشته از مرز 27 میلیارد و 700 میلیون درهم گذشت…

روز پنج شنبه گذشته مسوولان بازار مالی ابوظبی آخرین آمار سرمایه گذاری خارجی ها را در کنفرانس مطبوعاتی با حضور خبرنگاران منتشر کردند که سرمایه گذاران ایرانی در این بورس در رده بیست وششم در بین سرمایه گذاران خارجی قرار گرفتند در حالی که آمار دقیق سرمایه گذاری ایرانیان در این آمار منتشر نشد! این در حالی است که در اکتبر و نوامبر ( مهر و آبان ) با عرضه سهام شرکت بنادر دوبی در بازارهای مالی سرمایه گذاران ایرانی بیش از هفت درصد از سهام این شرکت را در مدت دو روز اولیه عرضه آن خریداری کردند!

طبق این آمار سرمایه گذاران اتباع 108 کشور جهان در 11 ماه گذشته در بازار مالی ابوظبی سرمایه گذاری کرده‌اند که سرمایه گذاران ایرانی در رده بیست وششم قرار گرفتند.

در 11 ماه گذشته حجم سرمایه گذاری خارجی ها در بازار مالی ابوظبی از مرز 27 میلیارد و 700 میلیون درهم گذشت.

سرمایه گذاران انگلیس و ایرلند با 10.4 میلیارد درهم سرمایه گذاری در رده اول و سرمایه گذاران آلمان با چهار میلیارد درهم در رده دوم قرار گرفتند.

حجم سرمایه گذاری اتباع کشورهای حاشیه خلیج فارس از مرز 10 میلیارد درهم گذشت که سرمایه گذاران عربستان سعودی با 5.1 میلیارد درهم، سرمایه گذارن کویتی با 3.2 میلیارد درهم و سرمایه گذاران قطری و بحرینی به ترتیب با 627 میلیون درهم و 564 میلیون درهم و سرمایه گذاران عمانی نیز با 321 میلیون درهم در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

هم چنین سرمایه گذاری اتباع کشورهای اردن و فلسطین و لبنان در بازار مالی ابوظبی به ترتیب از مرز 844 میلیون درهم و 314 میلیون درهم و 308 میلیون درهم گذشت.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

برائت عجیب متهم فراری پرونده ثامن‌الحجج | مدیرعامل زندان می‌شود

بیا تو مالزی - مدیرعامل مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج بر اساس رأی دادگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

قالب