شنبه , 9 فروردین 1399
خانه / اخبار مالزی / سفیر ایران برای ارایه مایحتاج دارویی و پزشکی به ایرانیان زندانی در مالزی اعلام آمادگی کرد

سفیر ایران برای ارایه مایحتاج دارویی و پزشکی به ایرانیان زندانی در مالزی اعلام آمادگی کرد

بیا تو مالزی -

محمد مهدی زاهدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مالزی روز پنجشنبه در دیدار با مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه آمادگی سفارت را برای ارایه مایحتاج دارویی و پزشکی به زندانیان ایرانی در زندان های مالزی اعلام کرد…

به گزارش ایرنا از مالزی، محمد مهدی زاهدی در دیدار با ایوب باچی مدیرکل کنسولی وزارت خارجه مالزی با ارایه گزارشی از وضعیت بهداشتی و سلامت ایرانیان در بند در این کشور طی یادداشتی رسمی آمادگی نمایندگی جمهوری اسلامی ایران را برای ارایه دارو، پزشک و کالاهای بهداشتی مورد نیاز آنان اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، در این دیدار همچنین سفیر ایران در خصوص انتشار ادعای کذب دستگیری یکی از نیروهای پلیس ایران در مالزی به جرم حمل مواد مخدر، مراتب اعتراض خود را اعلام کرد.

سفیر ایران در مالزی با اشاره به نامه واصله از وزارت خارجه که به استناد نامه پلیس تحقیقات جنایی مالزی ارسال شده و این ادعا را مردود اعلام کرده است، خواستار پیگیری موضوع از سوی وی شد.

مدیر کل کنسولی وزارت خارجه مالزی نیز در این دیدار با تاکید بر لزوم گسترش رایزنی ها میان نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور و وزارت امور خارجه بر پیگیری موارد مطروحه تاکید کرده و اعلام کرد که شخصا از محل هایی که زندانیان ایرانی نگهداری می شوند، دیدار خواهد داشت و نسبت به تهیه نیازهای اساسی آن تذکرات لازم را خواهد داد.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب