چهارشنبه , 2 مهر 1399
خانه / اخبار مالزی / سنگاپور و مالزی برای قاچاق مواد مخدر حکم اعدام تعیین کردند

سنگاپور و مالزی برای قاچاق مواد مخدر حکم اعدام تعیین کردند

بیا تو مالزی -

وزارت دادگستری سنگاپور امروز دوشنبه برای قاچاق مواد مخدر حکم اعدام تعیین و تاکید کرد نباید از چنین جرائمی، به سادگی گذشت…

به گزارش واحد مرکزی خبر، در این حال کی شانموگام (K Shanmugam) به پرونده معلق یونگ وی کونگ بیست و دو ساله تبعه مالزی اشاره کرد که به اتهام قاچاق چهل و هفت گرم هروئین در سال 2007 به اعدام محکوم شده بود، اما بر مشروعیت حکم خود اعتراض داشت.

وی افزود اگرچه یونگ سن کمی دارد اما آزادی وی و عدم اجرای حکم اعدام اشتباه است چرا که مالزی با این اقدام به قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر اعلام می کند می توانند برای قاچاق مواد مخدر در این کشور از افراد جوان و یا مادران سوء استفاده کنند.

وی روز گذشته نیز در این خصوص گفته بود تعیین حکم اعدام در جنگ مالزی علیه قاچاق مواد مخدر از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در حال حاضر این کشور به قطب قاچاق دریایی و هوایی مواد مخدر در جنوب شرق آسیا تبدیل شده است.

وی افزود بسیاری از کشورها در مبارزه با قاچاق مواد مخدر شکست خورده اند اما سنگاپور منتظر نیست تا جامعه حقوق بشر از این کشور به علت پاکسازی مالزی از مواد مخدر تشکر کند.

به گزارش یکی از خبرگزاری های داخلی مالزی از سنگاپور، در حالی که پرونده یونگ توجه بسیاری از گروه های مخالف حکم اعدام را جلب کرده، دادگاه استیناف هنوز تصمیم نهایی را درخصوص پرونده وی نگرفته است.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

نایب قهرمانی تنیسور نوجوان ایرانی در آسیا

بیا تو مالزی - به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب