دوشنبه , 31 شهریور 1399
خانه / اخبار ایران / سوء استفاده اماراتی ها از توریست های زن ایرانی

سوء استفاده اماراتی ها از توریست های زن ایرانی

بیا تو مالزی -

سوژه حضور در صحرا و سواری با خودروهای لوکس لندکروز به موضوعی جذاب برای توریست ها و خانواده های ایرانی تبدیل شده است. این شرکت ها با فروش عکس های زنان و دختران ایرانی به سایت های غیر اخلاقی عربی به دنبال سودآوری بیشتری هستند…حضور گسترده 2 میلیون توریست ایرانی در امارات موجب راه افتادن مشاغل جدید توریستی و استفاده گسترده از روش های جدید برای جذب پول مسافران ایرانی شده است.

به گزارش خبرنگار «فردا» سودجویی تازه شرکت های خدماتی اماراتی از مسافران ایرانی و تصاویر خانوادگی آنها رنگ و بوی تازه ای پیدا کرده که با غفلت مسئولان فرهنگی و بی اطلاعی مردم عواقب خطرناکی در پی خواهد داشت.

این روزها عکس های مختلفی از زنان و خانواده های ایرانی در سایت ها و وبلاگ های غیر اخلاقی عربی منتشر می شود که متاثر از سوء استفاده شرکت های توریستی از فضای خانوادگی و شخصی مسافران ایرانی در دوبی است.

چندی است سوژه حضور در صحرا و سواری با خودروهای لوکس لندکروز به موضوعی جذاب برای توریست ها و خانواده های ایرانی تبدیل شده است.

اما نکته جالب این است که به دلیل فضای خاص و بی اطلاعی مسافران شرکت سرویس دهنده این خدمت توریستی با همکاری برخی شرکت های تصویری در دوبی در ازای دریافت مبلغی بین 27 تا 52 هزار تومان تنها یک سی دی از تصاویر کلیشه ای و برگزیده در این سواری صحرایی را به توریست های مورد اشاره غربی و آسیایی می دهد که در این میان توریست های ایرانی گوی سبقت را از دیگران ربوده اند.

اما نکته حایز اهمیت این است که شرکت های مورد اشاره حقوق کپی رایت و حریم شخصی مشتریان خود را زیر پا گذاشته و با فروش عکس های زنان و دختران ایرانی به سایت های غیر اخلاقی عربی به دنبال سودآوری بیشتری هستند.

این موضوع می تواند با هشیار کردن مسافران ایرانی و توریست های کشورمان در امارات متوقف شود، اما دستگاه دیپلماسی و قضایی کشورمان باید با حضور در این کشور و بررسی دقیقتر موضوع جلوی سوء استفاده از حریم شخصی مسافران و توریست های ایرانی را مسدود کند.

منتشر شده در بیا تو مالزی

همچنین ببینید

رییس‌جمهور: ایران برای گسترش روابط با مالزی آماده است

بیا تو مالزی - رئیس جمهور در دیدار “ماهاتیر محمد” نخست وزیر مالزی تاکید کرد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب